Mehmet Aslantuğ'dan dizi açıklaması - Vatan Kocaeli Gazetesi
20 Ekim 2020 Salı

Mehmet Aslantuğ’dan dizi açıklaması


Oyuncu Mehmet Aslantuğ rol alması beklenen Limon Yapım imzalı yeni dizi  “Bir Annenin Günahı” ile ilgili bir açıklama yaptı. 

Aslantuğ sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; “Sete çıktıktan kısa bir süre sonra covid 19 salgını nedeniyle durdurulan “Bir Annenin Günahı” adlı tv dramasına; zaman darlığı, başka bir proje hazırlığım ve bağlantılı nedenler dolayısıyla aktör olarak katılabilmem mümkün olmamıştır.

Yapımcılığını Limon Yapım’ın üstlendiği çalışmada, başta sevgili Özge Özberk olmak üzere tüm oyuncu arkadaşlarıma ve teknik kadroya başarılar diliyorum. Yolları açık, sağlıkları, huzurları daim olsun. Sevgi ve saygılarımla”

Yapımcılar Mehmet Aslantuğ’un yerine Musa Uzunlar’la anlaştı. Filipinler’de reyting rekorları kıran ‘A Mother’s Guilt’ dizisinden uyarlanan Bir Annenin Günahı’nın başrollerini Özge Özberk, Musa Uzunlar, Emre Kınay, Mert Yazıcıoğlu, Simay Barlas ve Pamir Pekin paylaşıyor.

YAZAR: Onur Torunoğlu

Gölcük Atatürk Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Euphoria’nın özel bölümü 6 Aralık’ta yayınlanacak

Euphoria dizisi 6 Aralık’ta ekrana dönüyor. Dizinin ikinci sezonu öncesi özel bir bir bölüm yayınlanacağı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir