Masum fragmanı cuma izle! Masum 20 Kasım cuma fragmanı - Vatan Kocaeli Gazetesi
25 Kasım 2020 Çarşamba

Masum fragmanı cuma izle! Masum 20 Kasım cuma fragmanıMasum fragmanı izle. Masum fragmanı 243. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7’de yayınlanan Hint dizisinin yeni fragmanı yayınlandı. 20 Kasım Cuma günü yayınlanacak yeni bölümde neler olacak sorusu Masum fragmanı ile yanıt buluyor.

Masum fragmanı izle

Masum adlı Hint dizisinin yeni fragmanında Raşi yine büyük bir oyun peşindeyken  Kokila da Umang’ın katilini bulur. Radha’nın hastanedeki odasında başlar. Doktor, Hasta Radha’nın iyi olduğunu, kısa sürede bilinci yerine geleceğini söyler.

Yeni fragmanda Gopi büyük gözyaşı döker. Kokila meseleye çok daha sakin baktığı için oldukça şüphecidir.

Gopi Kokila’nın emri ile Umang’ı telefonla arar. Gopi Umang’ı polise vereceğin, bir daha kardeşinin yanında ve yakınında görmek istemediğini açık açık söyler. Lakin Umang’ın istediği Modi ailesini rahatsız etmek olduğu için Radha’yı seviyor bahanesi ile Modilerin huzurunu bozmak için elinden geleni yapacak.

Masum 243. bölüm özetine haman aşağıdaki videodan göz atabilirsiniz.

Koki tüm aileyi toplar ve Umang’ı Kinjal’in öldürdüğünü söyler. Kinjal Umang Dawal’ın beynini yıkadığı için sinirlendim ve hesap sordum ancak onu öldürmedim diyerek yemin eder. Bu sırada Tripiti birileriyle telefonda konuşuyor.

Koki’nin dikkati Tripiti’ye yönelir. Tripti Rada’nın yanına gider ve Umang’ı hatırlatan şeyleri vermesini ister. Rada da ne kadar mücevheri varsa ona verir.

Raşi onları gizlice dinler ve Koki ile Gopi’ye Tripti’nin Rada’ya ait mücevherleri alıp gideceğini söyler.

YAZAR: Onur Torunoğlu

Gölcük Atatürk Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gonca Vuslateri Hakan Altun aşkı deşifre oldu

Gonca Vuslateri Hakan Altun aşkında şifreli mesajlar ortaya çıktı. Hakan Altun’un sevgilisi Gonca Vuslateri için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.