MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? 15 Ekim Perşembe - Vatan Kocaeli Gazetesi
25 Ekim 2020 Pazar

MasterChef’te eleme adayları kimler oldu? 15 Ekim Perşembe


TV8’in sevilerek izlenen yemek yarışması programı MasterChef Türkiye 78.Bölümü ile ekranlara geliyor. Her geçen gün heyecanın arttığı MasterChef’te bu hafta kimler eleme adayı olacak merak konusu. Bugün de dokunulmazlık oyunları..

TV8’in sevilerek izlenen yemek yarışması programı MasterChef Türkiye 78.Bölümü ile ekranlara geliyor. Her geçen gün heyecanın arttığı MasterChef’te bu hafta kimler eleme adayı olacak merak konusu. Bugün de dokunulmazlık oyunları sonrasında 2 kişi daha potaya gidecek.

TV8’in heyecan dolu yemek yarışması MasterChef yeni sezonda da tüm hızıyla devam ediyor. Dünyaca ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın karşısına çıkacak yarışmacılar, adeta ecel terleri döküyor. Peki kendilerinden istenen yemekleri, servis edilebilir hale getirmek için tüm gayretlerini ortaya koyan yarışmacılardan hangileri geçer not alacak?

MasterChef’te 15 Ekim Perşembe akşamında ilk kısım takımlar arası dokunulmazlık oyunu ile geçildi. İspanyol mutfağından ürünlerin yapılarak yarışıldığı oyunda Kırmızı takım Mavi takıma karşı 3-2 kazanarak dokunulmazlığı aldı.

Kırmızı takıma dokunulmazlığı kaptıran Mavi takım oyuncuları aralarında bireysel dokunulmazlık için yarıştı. Şefler Analı kızlı yapmalarını istedi.

Şeflerin değerlendirmesi sonrasında 3 isim en iyi tabağı yapanlar arasına seçildi.

Furkan

Esra

Tanya

Tanya üçüncü olurken, Esra birinci oldu.

Bireysel dokunulmazlığı alan Esra Emir’i eleme adayı olarak belirledi. Diğer aday birazdan oylamalar ile belirlenecek.

YAZAR: Kerim Ellibeş

Kocaeli Anadolu Lisesi ve Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rıza Akpolat koronavirüse yakalandı

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat koronavirüse yakalandığını açıkladı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan CHP’li Rıza …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir