13 Temmuz 2020 Pazartesi

Masterchef yarışmacıları açıklandı mı? 2020 Masterchef Türkiye yarışmacıları belli oluyor


Masterchef Türkiye’nin yarışmacıları belli oldu. TV8 ekranlarında Cuma akşam başlayacak olan Masterchef Türkiye 3. sezonun başlamasına günler kaldı. Televizyon ekranlarında yayınlanan yemek yarışmaları arasında en çok izlenen program olan Masterchef Türkiye hakkında bazı ayrıntılar araştırılıyor. Masterchef yarışmacıları açıklandı mı? 2020 Masterchef Türkiye yarışmacıları belli oluyor. Merak edilen ayrıntılar haberde…

Masterchef Türkiye ne zaman başlıyor?

TV8’in fenomen yarışmalarından olan Masterchef Türkiye 3. sezon başlama tarihi belli oldu. MasterChef yeni sezon başlama tarihi 17 Temmuz Cuma akşamı TV8 ekranlarında başlıyor.

TV8’de yayınlanan Masterchef Türkiye’de bu senede Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın hem sunumuyla hem de jüri üyesi olduğu yarışmanın katılımcıları merak ediliyor.

MASTERCHEF 2020 YARIŞMACILARI BELLİ OLDU MU?

Survivor konseyinde Masterchef Türkiye ile ilgili açıklamada bulundu. Acun Ilıcalı, MasterChef yeni sezonun 17 Temmuz Cuma akşamı başlayacağını söyledi. İlginç bir yarışmacı profilinin olduğunu açıklayan Acun Ilıcalı, “Miami’den kadın bir yarışmacı var, Los Angeles’tan gelenler, Afrika’dan gelenler” dedi. Acun’un açıklamasından sonra Masterchef Türkiye’nin yeni tanıtımı yayınlandı.

Masterchef Türkiye’ye katılan yarışmacıların ilk defa yüzleri izleyicinin karşısına çıktı. Yarışmaya çok sayıda yurt dışından katılan isimlerin olduğu görüldü.

Masterchef Türkiye’nin yarışmacıları katıldıkları şehirleri açıkladılar. Buna göre; Yarışmacılar, Diyarbakır, Mersin, Adana, Muğla, Kocaeli, Londra, Rize, Bodrum, İsviçre, Mardin, Brezilya, Adıyaman, İzmir, Miami, Tokyo, Manisa, Antalya, Trabzon, Kıbrıs, Konya ve Madagastar’dan Masterchef Türkiye’ye katıldılar..

İşte 2020 Masterchef Türkiye’nin yarışmacıları…

MASTERCHEF 2019 ŞAMPİYONU KİM OLMUŞTU?

Final bölümünde yarışmacılar toplamda 3 oyun oynadı. 3 oyun sonunda en fazla puanı alan isim yarışmanın birincisi oldu. İlk 2 oyun stüdyoda oynandı, kazananı belirleyecek final oyunu ise Tv8 ekranlarında canlı olarak yayınlandı. İlk 2 oyun sonunda Cemre 43, Alican 42 puana ulaştı.

Oynanan final oyunu sonrasında ise en fazla puanı alan yarışmacı Cemre oldu. Cemre Uyanık MasterChef 2019’un şampiyonu olmaya hak kazandı.

YAZAR: Dilara Akkoyun

Kocaeli Muammer Dereli Anadolu Öğretmen Lisesi ve Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İşte Ozan Güven için 15 yıl hapis cezası istenen iddianamenin detayları

Kız arkadaşı Deniz Bulutsuz’u darp ettiği öne sürülen Ozan Güven hakkında, hakaret, cebir, hile ve tehdit ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir