MasterChef Türkiye 98.Bölüm Fragmanı İzle! - Vatan Kocaeli Gazetesi
24 Kasım 2020 Salı

MasterChef Türkiye 98.Bölüm Fragmanı İzle!MasterChef’te heyecan yine dorukta! 97.Bölüm ile dün ekranlara gelen dizinin Perşembe günü yayınlanacak bölümünde yeni takımlar arasında ilk dokunulmazlık oyunu oynanacak. Mavi takım ve Kırmızı takım arasında kıyasıya bir mücadele..

MasterChef’te heyecan yine dorukta! 97.Bölüm ile dün ekranlara gelen dizinin Perşembe günü yayınlanacak bölümünde yeni takımlar arasında ilk dokunulmazlık oyunu oynanacak. Mavi takım ve Kırmızı takım arasında kıyasıya bir mücadele yaşanacak.

Furkan’ın gidişinden sonra MasterChef’te son 10 kişi kaldı. 9 Kasım Pazartesi gecesinde bu 10 kişi arasında ilk bölümde Mavi takım kaptanlığı için yarış yapıldı. Oynanan oyun sonrasında Mavi takım kaptanı Esra oldu. Esra Emir’i Kırmızı takım kaptanı olarak belirledi.

TV8’in heyecan dolu yemek yarışması MasterChef yeni sezonda da tüm hızıyla devam ediyor. Dünyaca ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın karşısına çıkacak yarışmacılar, adeta ecel terleri döküyor. Peki kendilerinden istenen yemekleri, servis edilebilir hale getirmek için tüm gayretlerini ortaya koyan yarışmacılardan hangileri geçer not alacak?

MASTERCHEF TÜRKİYE 98.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANIR YAYINLANMAZ SAYFAMIZDA OLACAKTIR!

YAZAR: Kerim Ellibeş

Kocaeli Anadolu Lisesi ve Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MasterChef 24 Kasım Salı 107.Bölüm Fragmanı İzle!

MasterChef Türkiye 107.Bölüm Fragmanı İzle! 24 Kasım Salı….MasterChef Türkiye yeni hafta heyecanı devam ediyor. 23 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.