MasterChef Türkiye 78.Bölüm İzle 15 Ekim Perşembe - Vatan Kocaeli Gazetesi
28 Ekim 2020 Çarşamba

MasterChef Türkiye 78.Bölüm İzle 15 Ekim Perşembe


TV8’in sevilerek izlenen yemek yarışması programı MasterChef Türkiye 78.Bölümü ile ekranlara geliyor. Her geçen gün heyecanın arttığı MasterChef’te bu hafta kimler eleme adayı olacak merak konusu. Bugün de takımlar arasında..

TV8’in sevilerek izlenen yemek yarışması programı MasterChef Türkiye 78.Bölümü ile ekranlara geliyor. Her geçen gün heyecanın arttığı MasterChef’te bu hafta kimler eleme adayı olacak merak konusu. Bugün de takımlar arasında dokunulmazlık oynanacak ve 2 kişi daha potaya gidecek.

TV8’in heyecan dolu yemek yarışması MasterChef yeni sezonda da tüm hızıyla devam ediyor. Dünyaca ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın karşısına çıkacak yarışmacılar, adeta ecel terleri döküyor. Peki kendilerinden istenen yemekleri, servis edilebilir hale getirmek için tüm gayretlerini ortaya koyan yarışmacılardan hangileri geçer not alacak?

MASTERCHEF TÜRKİYE 78.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

YAZAR: Kerim Ellibeş

Kocaeli Anadolu Lisesi ve Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ev Hanımlarının Emeklilik Başvuru Aşamaları

Hükümetin yeni düzenlemesi ile ev hanımları artık sigorta başlangıçları olmasada kolaylıkla belirlenen şartları sağlamaları durumunda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir