Lalin ne demek? Sinem Kobal'ın bebeği Lalin isminin anlamı - Vatan Kocaeli Gazetesi
31 Ekim 2020 Cumartesi

Lalin ne demek? Sinem Kobal’ın bebeği Lalin isminin anlamı


Lalin ne demek? Sinem Kobal’ın bebeği Lalin isminin anlamı anlamı haber ilk duyulduğu andan itibaren büyük merak konusu oldu. Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal’ın bebeklerinin ismi büyük merak konusu oldu.

Bilindiği gibi Kenan İmirzalıoğlu ile mutlu bir yuva kuran Sinem Kobal 8.5 aylık hamile. Doğum için gün sayan ünlü çift kız çocuklarına Lalin ismini koyacak.

Sinem Kobal Lalin ismini koydu

Evliliklerinde 4 yılı geride bırakan Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çiftinin, doğacak kızlarına “Lalin” adını vereceği öğrenildi.

İmirzalıoğlu, geçtiğimiz günlerde Etiler’de objektiflere takılmış ve doğacak kızlarının ismiyle alakalı olarak, “İsmi belli ama annesinden (Sinem Kobal) duyun ya da beraber olduğumuz zaman söyleriz” ifadelerini kullanmıştı.

Lalin ne demek?

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal’ın kız bebeklerine koyacakları isim olan Lalin belki de ilk kez bu kadar popüler oldu. Peki Lalin ne demek? Lalin isminin anlamı eski dilde kırmızı renkli ve al dudaklı anlamına geliyor. Aynı zamanda lalin yakut kırmızısı anlamını da içeriyor.

YAZAR: Onur Torunoğlu

Gölcük Atatürk Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Babil neden yok? Babil dizisi bitti mi?

Babil neden yok? Her hafta cuma günleri yayınlanan Babil bitti mi? Star kanalında her cuma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.