L.A.’s Finest dizisi 2. sezonun ardından iptal oldu - Vatan Kocaeli Gazetesi
30 Ekim 2020 Cuma

L.A.’s Finest dizisi 2. sezonun ardından iptal oldu


L.A.’s Finest dizisi yayın hayatının sonuna geldi. Yayıncısı Spectrum, diziyi iptal etti.

Jessica Alba ve Gabrielle Union’ın başrolünü üstlendiği polisiye dizinin ikinci sezonu 9 Eylül’de yayınlanmıştı. 13 bölümlük sezonu aynı gün yayınlanan dizinin yayını ABD’de Black Lives Matter hareketinin yeniden başlamasına sebep olan George Floyd protestoları nedeniyle Eylül’e ertelenmişti. Daha sonra ülkedeki ulusal kanallardan FOX, pandemi nedeniyle duran prodüksiyonlar sonra iki sezonun yayın hakkını aldı ve ilk sezonu yayınlamaya başladı.

Will Smith ile Martin Lawrence’ın başrollerde yer aldıkları 1995 ve 2003 yapımı Bad Boys film serilerinin uzantısı olarak projelendirilen dizide Duane Martin, Zach Gilford, Ryan McPartlin ve Sophie Reynolds gibi isimler de rol alıyorlar. L.A.’s Finest’ta Miami’den Los Angeles’a gelerek Los Angeles Polis Departmanı’nda çalışmaya başlayan dedektif Sydney Burnett ile onun yeni iş ortağı dedektif Nancy McKenna’nın Los Angeles’ın suç dünyasındaki maceraları anlatılıyor.

Dizinin bölümleri ülkemizde D-Smart bünyesinde yayınlanıyor.

YAZAR: Ömer Yılmaz

Gölcük İhsaniye Anadolu Lisesi ve Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi İletişim Fakültesi 2017 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Scarlett Johansson kiminle evlendi? Colin Jost kaç yaşında?

Sayısız başarılı filmde rol alan ünlü sinema oyuncusu Scarlett Johansson kiminle evlendi? Colin Jost kimdir, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.