Kuruluş Osman'da Bamsı neden yok? Nurettin Sönmez Bamsı diziden ayrıldı mı, neden ayrıldı? - Vatan Kocaeli Gazetesi
24 Ekim 2020 Cumartesi

Kuruluş Osman’da Bamsı neden yok? Nurettin Sönmez Bamsı diziden ayrıldı mı, neden ayrıldı?


Bu akşam ATV ekranlarında Kuruluş Osman fırtınası esecek. Sevenlerinin heyecanla beklediği dizinin 29. yeni bölümü yine çok konuşulacak. Diziye katılan karakterler kadar giden karakterler de dikkat çekiyor. Özellikle Kuruluş Osman’ın en çok sevilen ismi Bamsı Alp’in diziden ayrılıp ayrılmadığı yoğun olarak araştırılıyor. Peki, Kuruluş Osman’da Bamsı neden yok? Nurettin Sönmez Bamsı diziden ayrıldı mı, neden ayrıldı? Detaylar haberimiz…

KURULUŞ OSMAN’DA BAMSI NEDEN YOK? NURETTİN SÖNMEZ BAMSI DİZİDEN AYRILDI MI, NEDEN AYRILDI?

Osmanlı Devleti’nin kuruluş aşamasını anlatan Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümü heyecanla bekeniyor. Yayınlanan yeni tanıtım videosunda Kuruluş Osman’a dahil olan Cüneyt Arkın, Tamer Yiğit, Ahmet Yenilmez gibi isimler seyircinin görücüsüne çıktı.

Kuruluş Osman yeni sezon fragmanlarında Bamsı Alp’i canlandıran Nurettin Sönmez’in olmayışı dikkatlerden kaçmadı. Diriliş Ertuğrul’da sonra Kuruluş Osman’da rol alan Nurettin Sönmez’in bu sezon Kuruluş Osman’da yer almayacağı konuşuluyordu. Fakat dizisinin ilk sezonunda yer alan Bamsı karakteriyle Nurettin Sönmez ve Selcan karakteriyle Didem Balçın’ın isimleri ikinci sezon ilk bölüm jeneriğinde de yer aldı. Nurettin Sönmez ve Didem Balçın ilerleyen haftalarda diziye dahil olacak.

İşte en son yayınlanan Kuruluş Osman’ın yeni fragmanı…

YAZAR: Dilara Akkoyun

Kocaeli Muammer Dereli Anadolu Öğretmen Lisesi ve Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kırmızı Oda yine sırlarla dolu

Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserinden uyarlanan senaryosunu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir