Kuruluş Osman bu akşam var mı? Kuruluş Osman 33. bölüm fragman İZLE! ATV yayın akışı 11 Kasım - Vatan Kocaeli Gazetesi
27 Kasım 2020 Cuma

Kuruluş Osman bu akşam var mı? Kuruluş Osman 33. bölüm fragman İZLE! ATV yayın akışı 11 KasımDiriliş Ertuğrul‘un sonra ermesiyle bayrağı devralan tarih dizisi Kuruluş Osman, yeni bölümleriyle ekranlarda fırtınalar estirmeye devam ediyor. 33. bölüm fragmanları yayınlanan dizinin yeni bölümü heyecanla bekleniyor. Osmanlı Devletinin kuruluş dönemlerini konu eden Diriliş Osman yeni bölümde, Kulucahisar Bizanslıların eline geçerken Osman Gazi’ye tutuklama veriliyor. Peki, milyonlarca izleyiciyi ekrana kilitleyen Kuruluş Osman bu akşam var mı? Kuruluş Osman 33. bölüm fragman İZLE! ATV yayın akışı 11 Kasım detayları haberin devamında.

Makalede Yer Alan Konular:

Kuruluş Osman bu akşam var mı? ATV yayın akışı 11 Kasım

Ekranların fenomen dizisi Kuruluş Osman, 33. yeni bölümüyle bu akşam saat 20:00’de ATV’de olacak. İşte ATV yayın akışı 11 Kasım bilgileri!..

08:00 Kahvaltı Haberleri
10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert
13:00 ATV Gün Ortası
14:00 Beni Bırakma
16:20 Esra Erol’da
19:00 ATV Ana Haber
20:00 Kuruluş Osman(33. yeni bölüm)

Kuruluş Osman 33. bölüm fragman İZLE! (ATV 1. fragman)

‘Ertuğrul Gazi oğlu Osman! Ne pusatımı emanet ederim ne de kardeşlerimi!’

Kuruluş (Diriliş) Osman 33. bölüm ön bilgi; Kulucahisar Kalesi Bizans’ın eline geçiyor, Osman Bey ağabeyi Savcı Bey’le karşı karşıya geliyor. Oğlu Mönke’yi, Geyhatu’ya teslim ederek Kayı Obası’nı büyük bir tehlikeden kurtaran Osman Gazi, Nikola’nın sürpriz bir baskınla Kulucahisar Kalesi’ni ele geçirdiği haberi ile sarsılır.

Kulucahisar’ı her ne pahasına olursa olsun geri almaya kararlı olan Osman Gâzî, ağabeyi Savcı Bey’in tüm itirazlarına rağmen Nikola ve Flatyos’la yüzleşmeye gider. Aygül ve Selcan Hatun’un dönüşü obadaki dengeleri değiştirirken; Osman Bey’in sözünden çıkarak Kulucahisar’a gitmesi üzerine Savcı Bey, Osman Bey’in tutuklanması emrini verir.

İşte Kuruluş Osman 33. bölüm 2. fragmanı;

YAZAR: Dilara Akkoyun

Kocaeli Muammer Dereli Anadolu Öğretmen Lisesi ve Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Baraj dizisi 15. bölüm full izle! FOX TV ile Baraj dizisi 15. Bölüm tek parça HD izle

BARAJ 15. BÖLÜM ÖZETİ Nazım, Nehir’i seçerek onun peşinden İstanbul’a gelmiştir. Fakat Ayşe’nin kaçırılması, Nazım’ın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.