Kuruluş Osman 30.Bölüm Fragmanı İzle 21 Ekim Çarşamba - Vatan Kocaeli Gazetesi
24 Ekim 2020 Cumartesi

Kuruluş Osman 30.Bölüm Fragmanı İzle 21 Ekim Çarşamba


ATV’nin sevilerek izlenen tarih dizisi Kuruluş Osman yeni sezon 2.Bölüm ile 14 Ekim Çarşamba saat 20:00’den itibaren ekranlara geldi. Kuruluş Osman’ın gelecek hafta yayınlanacak 30.Bölümünde neler yaşanacak merak ediliyor. İzleyiciyi..

ATV’nin sevilerek izlenen tarih dizisi Kuruluş Osman yeni sezon 2.Bölüm ile 14 Ekim Çarşamba saat 20:00’den itibaren ekranlara geldi. Kuruluş Osman’ın gelecek hafta yayınlanacak 30.Bölümünde neler yaşanacak merak ediliyor.

İzleyiciyi ekran başına kilitleyen dev yapım Kuruluş Osman 29. bölüm ile ekrana gelecek. Birbirinden usta oyuncuların dahil olduğu dizi, heyecan dolu senaryosuyla yine ilgiyle izlenecek.

Burak Özçivit’in başrolünde yer aldığı dizinin yeni bölümünde; Kulucahisar Kalesi fethiyle, Konstantiniye’nin ve imparatorun öfkesini üzerine çeken Osman Bey, uç bölgesinde huzuru tesis etmiştir.

Bizans İmparatoru, Osman Bey’i saf dışı bırakmaya kararlıdır. Kayı Obası’nın yazı geçirdiği yaylaya yapılan baskın Bizans’ın emellerini açık ederken, bu alçaklığın hesabını sormaya kararlı olan Osman Bey, Aksakallılar’dan aldığı görevle Alplerini bir araya toplar.

KURULUŞ OSMAN 30.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANINCA LİNK SAYFAMIZDA OLACAKTIR

YAZAR: Kerim Ellibeş

Kocaeli Anadolu Lisesi ve Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hazine ve Maliye Bakanlığı 500 memur alımı yapıyor! İşte yaş ve KPSS puan şartı

Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından çok önemli bir ilan yayımlanarak  500 Hazine ve Maliye Uzmanı alımı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir