17 Temmuz 2020 Cuma

Kurban Bayramı Öncesi Nakit Para İhtiyacı Olanlar Müjde! – Yaşam


Kurban Bayramı öncesi vatandaşların mağdur olmaması için Bankalar bayram kredisi verme kararı aldı. 3 ay ertelemeli olarak verilen kredilerin detayları belli oldu. Kredi veren bankalar arasında,  QNB Finansbank, Garanti Bankası, ING Bankası ve TEB bankası yer alıyor. 

QNB Finansbank: 

Kurban Bayramı’nda vatandaşlara aylık 0,84’ten başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor. 3 ay ertelemesiz olarak alınacak kredilerin detaylarını bankanın resmi internet sitesinden görebilirsiniz. 

Garanti 

0,99’dan başlayan faiz oranları ve 60 aya varan vade ile kredi imkanı sunuyor. 100.000 TL’lik bir kredi için 60 ay, ayda 2,340,12 TL ödeme yapılabiliyor. 60 aya varan vadelerle İhtiyaç Kredisi başvurunuzu form ile veya Garanti BBVA İnternet/Mobil kullanıcısıysanız hızlıca bu kanallardan yapabilirsiniz.

ING Bankası 

 60 aya varan vade seçenekleri ve aylık %0,79’dan başlayan faiz oranlarıyla sağlanan krediye, ING müşterisi olmayan kişiler de başvurabiliyor.

TEB

0,79’dan başlayan faiz oranları ve 36 aya varan vade ile ihtiyaç kredisi kullandırıyor. Henüz TEB Müşterisi değilseniz siz de TEB müşterisi olarak %0,79’dan başlayan faiz oranıyla ihtiyaç kredinizi hemen alabilirsiniz.

YAZAR: Ahmet Fırat

Gölcük Çakabey Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020 MSÜ Ön Başvuru Sonuçları Açıklandı!

* MSÜ ÖN BAŞVURU SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ… 2020 ASKERİ ÖĞRENCİ TEMİN SÜRECİ1. MSB Milli Savunma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir