KPSS Ön Lisans Sınav Giriş Belgesi Çıkarma - Vatan Kocaeli Gazetesi
30 Ekim 2020 Cuma

KPSS Ön Lisans Sınav Giriş Belgesi Çıkarma


İki yıllık ön lisans mezunu adayların katılacağı ve önümüzdeki hafta sonu yurt genelinde yapılacak KPSS ön lisans sınavının giriş belgeleri ve sınav yerleri erişime açıldı. Sınava katılım gösterecek adaylar, giriş..

İki yıllık ön lisans mezunu adayların katılacağı ve önümüzdeki hafta sonu yurt genelinde yapılacak KPSS ön lisans sınavının giriş belgeleri ve sınav yerleri erişime açıldı.

Sınava katılım gösterecek adaylar, giriş belgesini ve sınav yerini https://ais.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile öğrenebilecek.

ÖSYM’DEN KPSS ÖN LİSANS İÇİN SAAT UYARISI

ÖSYM’den yapılan açıklamaya göre; 25 Ekim 2020 tarihinde uygulanacak olan 2020-KPSS Ön Lisans Sınavı için adaylar, saat 10.00’dan sonra sınav binalarına alınmayacaktır.

KKTC’de ise 25.10.2020 tarihinde yaz saati uygulaması sona erecek olup Lefkoşa’da sınava girecek adaylar, saat 09.00’dan sonra sınav binalarına alınmayacaktır.

KPSS SINAV GİRİŞ BELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ

KPSS ÖN LİSANS SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

25 Ekim’de yapılacak ve milyonlarca memur adayının katılacağı KPSS ön lisans sınavının sonuçları ÖSYM tarafından 26 Kasım’da duyurulacak.

YAZAR: Kerim Ellibeş

Kocaeli Anadolu Lisesi ve Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vodafone 6 Ay Boyunca Bedava İnternet Verecek! En Az 10 GB İnternet Dağıtacak…

Türkiye’nin en büyük telekominikasyon firmalarından Vodafone ücretsiz internet kampanyalarına Kasım ayında da devam ediyor. Bedava …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.