Kırmızı Oda'da Meliha'nın kızı Melek kimdir? - Vatan Kocaeli Gazetesi
28 Ekim 2020 Çarşamba

Kırmızı Oda’da Meliha’nın kızı Melek kimdir?


Kırmızı Oda dizisi beğenilerek izlenmeye devam ediyor. Kırmızı Oda’nın baş karakterlerinden Meliha’nın hikayesi ilgi ile takip ediliyor. Meliha’nın yanarak öldüğünü düşündüğü kızı Melek’in yaşadığı ortaya çıkmıştı. Merak edilen isimlerden olan..

Kırmızı Oda dizisi beğenilerek izlenmeye devam ediyor. Kırmızı Oda’nın baş karakterlerinden Meliha’nın hikayesi ilgi ile takip ediliyor. Meliha’nın yanarak öldüğünü düşündüğü kızı Melek’in yaşadığı ortaya çıkmıştı. Merak edilen isimlerden olan Melek’i kim canlandırıyor? Kırmızı Oda’da Meliha’nın kızı Melek kimdir?

Trajik yaşamı izleyicileri de gözyaşlarına boğan Meliha 16 yaşındaki kızının ölümünü şu sözlerle anlatmıştı: “Giriş katındaki bir daireyi yaşlı bir kadınla alkolik oğlunu kiraya vermiştik. Gece ne olduysa orada başlamış yangın. Alevler apartmanı sarınca gece yarısı hep beraber fırladık yataklarımızdan. Yangın aşağıdan başladığı Nilsu Yılmaz’ın hayatına dair bilgiler için  merdivenlerden inemedik. Alev yolları kesmiş ifade gelen kadar da…

Kırmızı Oda dizisinde Melek karakterini genç oyuncu Nilsu Yılmaz, canlandırıyor. Yılmaz daha önce “Payitaht Abdülhamid” dizisinde Dilruba karakterini canlandırmıştı. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunu olan Nilsu Yılmaz, ayrıca “Ufak tefek Cinayetler”, “20 Dakika”, “Davetsiz Misafir” adlı yapımlarda rol aldı.

YAZAR: Kerim Ellibeş

Kocaeli Anadolu Lisesi ve Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ev Hanımlarının Emeklilik Başvuru Aşamaları

Hükümetin yeni düzenlemesi ile ev hanımları artık sigorta başlangıçları olmasada kolaylıkla belirlenen şartları sağlamaları durumunda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir