Kırmızı Oda dizisine yeni hikayesiyle sürpriz bir isim daha dahil oldu - Vatan Kocaeli Gazetesi
23 Ekim 2020 Cuma

Kırmızı Oda dizisine yeni hikayesiyle sürpriz bir isim daha dahil oldu


Gülseren Budayıcıoğlu kitaplarından uyarlanan dizilerden biri olan ve ilgiyle izlenen Kırmızı Oda farklı isimlerin anlattığı gerçek hikayelerle cuma akşamlarına damgasını vurmaya devam ediyor. Kırmızı Oda’nın yeni bölümüne tanıdık bir isim..

Gülseren Budayıcıoğlu kitaplarından uyarlanan dizilerden biri olan ve ilgiyle izlenen Kırmızı Oda farklı isimlerin anlattığı gerçek hikayelerle cuma akşamlarına damgasını vurmaya devam ediyor. Kırmızı Oda’nın yeni bölümüne tanıdık bir isim daha dahil oluyor.

Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserlerinden uyarlanan ve TV8 ekranında yayınlanan tüm bölümleriyle reytinglerin zirvesinde yer alan ‘Kırmızı Oda’nın kadrosuna konuk oyuncu olarak usta oyuncu Deniz Hamzaoğlu katılıyor.

Çarpıcı hikayeleriyle olduğu kadar konuk oyuncularıyla da ilgi gören ‘Kırmızı Oda’ya yedinci bölümde dahil olan Deniz Hamzaoğlu, Doktor Piraye’nin danışanı Akif karakterine hayat verecek. Bulduğu her şeyi yanından ayırmadığı çöp poşetinde taşıyan, takıntılarının esiri olmuş Akif karakteri, hikayesiyle ‘Kırmızı Oda’ izleyicilerinin yeni favorisi olacak.

YAZAR: Kerim Ellibeş

Kocaeli Anadolu Lisesi ve Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hayırlı Cumalar! Sevdiklerinize en güzel Cuma mesajları! Kısa, anlamlı, güzel Cuma mesajları! WhatsApp Cuma mesajları!

Her hafta olduğu gibi bu hafta da en çok araştırıla konular arasında sevdiklerinize en güzel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir