Kırmızı Oda canlı izle! TV8 ile Kırmızı Oda 7. bölüm canlı izle - Vatan Kocaeli Gazetesi
23 Ekim 2020 Cuma

Kırmızı Oda canlı izle! TV8 ile Kırmızı Oda 7. bölüm canlı izle


Ünlü oyuncu Binnur Kaya’nın başrolünü üstlendiği Kırmızı Oda dizisi etkileyici bir bölümüyle sevenleri ile buluşuyor. Reyting rekorları kıran Kırmızı Oda dizisinde bu hafta Meliha’nın ölüp ölemeyeceği merak ediliyor. Kırmızı Oda’yı internet üzerinden izlemek isteyenler, Kırmızı Oda canlı izle seçeneklerini sorguluyor. Kırmızı Oda canlı izle! TV8 ile Kırmızı Oda 7. bölüm canlı izlemek için yayın bilgileri haberimizde yer alıyor.

OGM Pictures’ın yapımcılığını, Cem Karcı’nın yönetmenliğini üstlendiği, başrolünde Binnur Kaya’nın yer aldığı ve Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek Banu Kiremitçi Bozkurt’un senaryosunu kaleme aldığı Kırmızı Oda’nın yeni bölümü 9 Ekim 2020 Cuma günü saat 20:00’de TV8 ekranlarında yayınlanıyor.

KIRMIZI ODA 7. BÖLÜM CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

YAZAR: Dilara Akkoyun

Kocaeli Muammer Dereli Anadolu Öğretmen Lisesi ve Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ebru Gündeş’in Şarkısını Söyledi.. – Magazin Haberleri

Pop sanatçısı Pınar Kömürcüoğlu, ünlü şarkıcı Ebru Gündeş’in seslendirdiği bir şarkıyı coverladı. “Ebru Gündeş’in seslendirdiği …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir