Kırmızı Oda 11. Yeni Bölüm Fragmanı Yayında! Kırmızı Oda dizisi Son Bölümde Neler Yaşandı? - Vatan Kocaeli Gazetesi
27 Kasım 2020 Cuma

Kırmızı Oda 11. Yeni Bölüm Fragmanı Yayında! Kırmızı Oda dizisi Son Bölümde Neler Yaşandı?TV8 ekranlarında reyting rekorları kıran Kırmızı Oda dizisinin fragmanı bekleniyordu. Bugün yayınlanan fragmanda Selvi karakterinden bir kesit verildi. Bununla birlikte fragmanda Meliha’nın kızı Melek’in hikayesine de devam edileceği gözüküyor.

Fragmanda aynı zamanda tabi ki Ayla yer aldı. Kırmızı Oda yeni bölüm fragmanı son sözü Binnur Kaya’ya (doktor hanım) ayırmış. Doktor hanım fragmanda şunu Meliha’nın kızı Melek için şu sözü sarf ediyor: Annesinin doyuramadığını dünya doyuramaz ki! İşte tüm bu gelişmelerin yer aldığı Kırmızı Oda 11. Yeni bölüm fragmanı ve son bölümde neler yaşandı sorusunun yanıtı…

KIRMIZI ODA 10. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Son bölümde, dizinin Garip karakteri acı haberi doktor hanıma iletir. Aşık olduğu genç kadın Menekşe’nin ölmesi Garip’i büyük bir buhrana sürükler. Tüm Türkiye’yi göz yaşlarına boğan Meliha karakterinin kızı Melek son bölümde doktor hanıma tüm gelişmeleri anlatır.

Alya karakteri ise annesi ile yaşanan tüm gelişmelerden bahseder. Kırmızı son bölümde yer alan son sahnede Selvi karakteri gözükür.

YAZAR: Dilara Akkoyun

Kocaeli Muammer Dereli Anadolu Öğretmen Lisesi ve Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Baraj dizisi 15. bölüm full izle! FOX TV ile Baraj dizisi 15. Bölüm tek parça HD izle

BARAJ 15. BÖLÜM ÖZETİ Nazım, Nehir’i seçerek onun peşinden İstanbul’a gelmiştir. Fakat Ayşe’nin kaçırılması, Nazım’ın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.