KFC Oyun Konsolu Çıkaracağını Açıkladı ! - Vatan Kocaeli Gazetesi
26 Ekim 2020 Pazartesi

KFC Oyun Konsolu Çıkaracağını Açıkladı !


PlayStation 5’in Sony tarafından resmi olarak piyasaya sürülmesinden birkaç saat sonra, KFC , KFConsole adlı kendi oyun konsolu için bir teaser bıraktı. Twitter’da yayınlanan video, gizemli ürünün tasarımını ve özelliklerini vurgular.

 

KFC, dünyanın en büyük fast-food zincirlerinden birisidir. Şirket 12 Kasım lansman tarihinden bahsetse bile, tamamen bir parodi olabilir.

Sony (PS5) ve Microsoft’un (X Box Series X) yeni nesil oyun konsolları Holiday 2020’de piyasaya sürülecek. Gerçekten de gerçek bir ürün ise KFConsole’a aynı anda tanık olabiliriz.

KFC yapımı oyun konsolu, çapraz platform desteğine sahip yerleşik bir tavuk odasına sahip olacak. Aynı zamanda piyasadaki diğer iki popüler konsol gibi bir Blu-ray disk oynatıcıya sahip gibi görünüyor.

Daha da ilginç olanı, KFC’nin ilk nesil konsolunda 120 FPS ve True 4K desteği vaat ediyor olmasıdır. Eğer doğruysa, 5 ay sonra çok daha fazla şey öğreneceğiz.

YAZAR: Fatih Saçak

Kocaeli Şehit Özcan Kan Fen Lisesi ve Gebze Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2018 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Akbank FAV İle Vodafone Aylık 4 GB Hediye İnternet!

Vodafone aboneleri için Akbank ile ortaklaşa bir kampanya hazırladı. Akbank ile çalışan abonelerine yönelik hazırlanan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir