Kanal 7 Emanet Dizisi 54. Bölüm İzle! 19 Kasım Perşembe - Vatan Kocaeli Gazetesi
25 Kasım 2020 Çarşamba

Kanal 7 Emanet Dizisi 54. Bölüm İzle! 19 Kasım PerşembeEmanet Dizisi 54. Bölüm İzle! 19 Kasım Perşembe…. Emanet yeni bölümde neler yaşanacak? 54.Bölüm Fragman İzle! Kanal 7’de hafta içi her gün yayınlanan dizisi Emanet 53.Bölümü ile 18 Kasım çarşamba..

Emanet Dizisi 54. Bölüm İzle! 19 Kasım Perşembe…. Emanet yeni bölümde neler yaşanacak? 54.Bölüm Fragman İzle! Kanal 7’de hafta içi her gün yayınlanan dizisi Emanet 53.Bölümü ile 18 Kasım çarşamba akşamında ekranlara geldi. Dizinin 19 Kasım Perşembe günü yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı merak ediliyor. Heyecanlı bölümüyle Emanet 19 Kasım Perşembe saat 19:00’dan itibaren Kanal 7’de….

Emanet’te bu akşam Yusuf’un velayeti Seher’e verilir. Yaman bu karar karşısında ne yapacak?

Yusuf’un velayeti Seher’e verilirken bu haber Yaman ve Seher’i hiç olmadığı kadar derinden etkileyecektir. Kiraz, Ali’nin kırıcı sözlerinden sonra çok üzgündür. Begüm ise Kiraz ile ilgili işine yarayacak bilgiler edinmeye başlar.


YAZAR: Kerim Ellibeş

Kocaeli Anadolu Lisesi ve Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bankadan müşterilerine yazılı uyarı! 24 Aralık’tan itibaren değiştirilecek!

QNB Finansbank müşterilerini yazılı olarak bilgilendirme mesajı ile uyardı. Yaptığı açıklamasında 24 Aralık tarihinden itibaren …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.