Kafkas Üniversitesi Hasta ve Yaşlı Bakım Görevlisi Alımı - Vatan Kocaeli Gazetesi
25 Kasım 2020 Çarşamba

Kafkas Üniversitesi Hasta ve Yaşlı Bakım Görevlisi AlımıKafkas Üniversitesi Hasta ve Yaşlı Bakım Görevlisi Alımı

Hasta ve Yaşlı Bakım Görevlisi alımı yapılması için personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Kafkas Üniversitesi birimlerinde görevlendirilmek üzere 32 adet Hasta ve Yaşlı Bakım Görevlisi Alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kafkas Üniversitesi Hasta ve Yaşlı Bakım Görevlisi alımı ilanına son başvuru tarihi 13.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacaktır. İŞKUR sitesine şifreniz ile giriş yapınız ve aşağıda bulunan linkleri kopyalayıp yeni sekmede açtıktan sonra başvuru işlemini gerçekleştiriniz.

Hasta ve Yaşlı Bakım Görevlisi başvuru linki

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005763509

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Hasta ve Yaşlı Bakım Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Hasta ve Yaşlı Bakım Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Hasta ve Yaşlı Bakım Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Hasta ve Yaşlı Bakım Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Hasta ve Yaşlı Bakım Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Hasta ve Yaşlı Bakım Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Hasta ve Yaşlı Bakım Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Hasta ve Yaşlı Bakım Görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Hasta ve Yaşlı Bakım Görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Hasta ve Yaşlı Bakım Görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Hasta ve Yaşlı Bakım Görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Hasta ve Yaşlı Bakım Görevlisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 – Hasta ve Yaşlı Bakım Görevlisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 – Hasta ve Yaşlı Bakım Görevlisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

YAZAR: Ahmet Fırat

Gölcük Çakabey Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bankadan müşterilerine yazılı uyarı! 24 Aralık’tan itibaren değiştirilecek!

QNB Finansbank müşterilerini yazılı olarak bilgilendirme mesajı ile uyardı. Yaptığı açıklamasında 24 Aralık tarihinden itibaren …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.