Josef'den transfer açıklaması! - Diriliş Postası - Vatan Kocaeli Gazetesi
26 Ekim 2020 Pazartesi

Josef’den transfer açıklaması! – Diriliş Postası


Beşiktaş’ın yeni transferi Josef de Souza, siyah-beyazlı takıma transfer süreci hakkında açıklamalarda bulundu. Siyah-beyazlı taraftarların sevgisine, sahada iyi işler yaparak karşılık vereceğini söyleyen Josef de Souza “Benim için artık çalışma zamanı. Bana gösterilen sevgiye ve ilgiye sahada cevap vermeliyim.” dedi.

Suudi Arabistan ekibi Al-Ahli ile yaşadığı sorunun sorulması üzerine Josef de Souza “Al-Ahli ile bir kulüple FIFA’lık olduğunuzda gelişen bir süreci yaşadık. Kulüp lisansı vermiyor ama FIFA lisansı veriyor. Aynen böyle oldu. Gördüğünüz gibi sonuç olarak Beşiktaş’tayım.” açıklamasını yaptı.

“Türkiye’den başka bir takımdan teklif aldın mı?” sorusunu yanıtlayan Brezilyalı isim “Bir sürü kulüpten sözlü teklif geldi ama Beşiktaş’ın teklifini değerlendirdik. Beşiktaş ciddi yaklaştı, yazılı ve sözlü bir teklif yaptı. Ben de teklifi kabul ettim.” ifadelerini kullandı.

EKSTRA ÇALIŞMALAR YAPIYORUM

“Suudi Arabistan ile Türkiye arasında antrenman olarak farklar var. Ancak Suudi Arabistan’da olduğum sürede kendimi daha iyi durumda tutabilmek için özel idmanlar yapıyordum. Burada da ekstra çalışıyorum.”

SERGEN YALÇIN İLE ARAMIZ İYİ

“Sergen Yalçın ile aramız iyi. Tecrübeli bir antrenör ve ben de tecrübeli bir oyuncu sayılabilirim. Beşiktaş için neler yapabileceğimizi konuşuyoruz. Oyuncular ve teknik heyet olarak Beşiktaş’ı ayağa kaldırmak için sürekli konuşuyoruz.”

YAZAR: Ahmet Fırat

Gölcük Çakabey Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Canlı Maç İzle Brighton & Hove Albion West Bromwich Albion Maçı Jestyayın İzle, Taraftarium24 İzle, Bedava Maç İzle

Canlı Maç İzle ile Brighton & Hove Albion West Bromwich Albion maçını canlı izleyebilirsiniz. Jestyayın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir