ITV'den hikayesi Türkiye'de geçen yeni bir dizi geliyor: No Return - Vatan Kocaeli Gazetesi
30 Ekim 2020 Cuma

ITV’den hikayesi Türkiye’de geçen yeni bir dizi geliyor: No Return


İngiliz kanalı ITV’den hikayesi Türkiye’de geçen yeni bir dizi geliyor. “No Return” isimli dizinin başrolünde BAFTA ödüllü oyuncu Sheridan Smth yer alacak.

Netflix’in The Stranger dizisini de yazan Danny Brocklehurst’ün senaryosunu kaleme alacağı dizinin yapımını Red Production Company üstlendi. Dizide rüya gibi başlayan bir aile tatilinin kabusa dönüşmesi işlenecek.

Smith, Kathty isminde ailesiyle Türkiye’ye tatile giden bir anneyi oynayacak. Tatildeyken 16 yaşındaki oğulları bir plaj partisine katıldıktan sonra tutuklanacak. Kathy ve kocası Martin ise pahalı ve bildiklerinden çok farklı olan bir hukuk sistemiyle, gittikçe artan medya ilgisiyle ve çevredeki tatilcilerin küçümsemesiyle baş başa kalacaklar.

No Return, ilişkide rıza konusuna da değinecek. Sezon 4 bölümden oluşacak. Çekimlerin gelecek yaz içinde başlaması bekleniyor.

YAZAR: Ömer Yılmaz

Gölcük İhsaniye Anadolu Lisesi ve Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi İletişim Fakültesi 2017 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

FOX’tan uyarlama yeni bir dizi geliyor: This Country

ABD’nin ulusal kanallarından FOX’tan uyarlama yeni bir dizi geliyor. BBC’nin BAFTA ödüllü dizisi “This Country”den uyarlanacak olan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.