İspanya maçı CANLI İZLE (14.11.2020) - Vatan Kocaeli Gazetesi
27 Kasım 2020 Cuma

İspanya maçı CANLI İZLE (14.11.2020)UEFA Uluslar Ligi’nde heyecan sürüyor. Bugünkü maçlardan biri de İsviçre ile İspanya arasındaki mücadele olacak. 14 Kasım 2020 Cumartesi günü oynanacak İsviçre – İspanya maçının başlangıç saati TSİ 22:45 olarak açıklandı. Eğer Türkiye dışındaysanız, bulunduğunuz ülkenin yerel saatine göre maç saatini araştırınız.

Peki İsviçre – İspanya maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Sporseverler ve futbol seyircisi İsviçre ile İspanya arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırıyor. İsviçre İspanya maç yayın bilgilerini sizler için hazırladık. 

Maçı canlı izlemek isteyen futbolseverler, bu zorlu karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınla izlenebileceğini merak ediyor. Sporseverler, İsviçre ile İspanya arasında oynanacak karşılaşmayı yayınlayacak TV kanallarını ve şifresiz yayın sitelerini araştırıyor. İsviçre İspanya maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden şu aramaları yapıyor: İsviçre İspanya maçı izle, İsviçre İspanya maçı canlı izle, İsviçre İspanya canlı izle, İsviçre İspanya maçı izle, İsviçre İspanya canlı yayın, İsviçre İspanya canlı periscope, İsviçre İspanya kaçak izle, İsviçre İspanya maçını canlı yayın, İsviçre İspanya maçını şifresiz izle. Futbolseverler bu maçı canlı izlemek için arayış içerisinde. Ayrıca UEFA Uluslar Ligi maçları şeklinde aramalar da oldukça popüler. Karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınlanacağı merak ediliyor. İşte İsviçre İspanya canlı yayın bilgileri…

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye’den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız veya Türksat dışında kalan yabancı uydulara bağlı anten ve uydu cihazlarına sahipseniz, ayrıca yabancı TV yayın platformlarına da aboneyseniz; yabancı spor kanallarının yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı kaçak yollarla izlemek isterseniz bu da tercih edilebilir ancak yasal sonuçları olabilir. Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler sporseverler buna uygun yayın sitelerine giriş yapıyor. Fakat biz internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar, resmi yayıncı kuruluşların izni olmadan, yayıncı kuruluşları zarara uğratacak şekilde, şifreli uydu yayınlarının bazı teknik çalışmalar sonucu şifresinin çözülüp internete aktarılması ile gerçekleşmektedir. İnternetten canlı maç yayını yapan siteler, kötü görüntü kalitesi ile maçı 4-5 dakikaya varan gecikmelerle internete aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla karşılaşabilir, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da yüz yüze gelebilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.

YAZAR: Ahmet Fırat

Gölcük Çakabey Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Perilerde Covid şoku! 4 sporcuda birden! | Kocaeli Spor

Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi’ndeki temsilcimiz İzmit Belediyespor’da Covid-19 şoku yaşanıyor.   Adana Basketbol maçı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.