İŞKUR Yüzlerce Güvenlik Görevlisi, Şoför ve Çağrı Merkezi Temsilcisi Alımı Yapıyor ! - İŞ-KUR İlanları - Vatan Kocaeli Gazetesi
25 Kasım 2020 Çarşamba

İŞKUR Yüzlerce Güvenlik Görevlisi, Şoför ve Çağrı Merkezi Temsilcisi Alımı Yapıyor ! – İŞ-KUR İlanlarıİŞKUR üzerinden başvurulan alımlarda farklı şehirlerde olmak üzere yüzlerce güvenlik görevlisi,şoför ve çağrı merkezi temsilcisi alımı yapıldığı görülmektedir.

Alım ilanlarının detayları ve başvuru şartları yazımınızın devamında..

Alım İlanlarını Nasıl Görebilirim ?

Öncelikli olarak aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak iş arama ekranını açıyorsunuz daha sonra başvurmak istediğiniz ve ilgilendiğiniz ilan ile ilgili meslek kısmına aradığınız mesleği yazıyorsunuz. Resimde görüldüğü gibi şoför ilanlarını arıyorsanız şoför yazmanız gerekmektedir. İşyeri Türü kısmını da Özel seçiyorsunuz ve ilgili ilanlara ulaşıyorsunuz.

Eğer Kamu’da yayımlanan Şoför alım ilanlarına ulaşmak isterseniz  İşyeri Türü’nü kamu olarak seçebebilirsiniz.

Link—>> https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Bu şekilde arama yaptığınızda toplamda yaklaşık 1500 Şoför alım ilanı olduğunu göreceksiniz.

İŞKUR Güvenlik Görevlisi Alımı

Aynı link üzerinden sadece meslek kısmını Güvenlik görevlisi olarak değiştirip iş ilanlarını aradığınızda 350’ye yakın güvenlik görevlisi alımı yapıldığını görebilirsiniz. 

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Yine aynı link üzerinden meslek kısmına ” Çağrı Merkezi Temsilcisi ” yazıp işyeri Türü’nü Özel olarak seçtiğinizde farklı şehirlerde olmak üzere toplamda 1200’e yakın Çağrı Merkezi temsilcisi alımı yapıldığını görüntüleyebilirsiniz.

Alım İlanlarına Nasıl Başvurabilirim ?

Alım ilanlarına başvuru yapabilmek için İŞKUR üzerinden kimlik numaranız veya şifreniz ile İŞ arayan kısmından giriş yapmanız yeterli olacaktır. Aynı zamanda E-devlet bilgilerinizle de sisteme giriş yapabilirsiniz. Yine Alo 170 ‘i arayarak ilgilendiğiniz ilanın ilan numarasını söyleyerek başvuru işlemlerinizi tamamlayabilir ya da bulunduğunuz ildeki İŞKUR il müdürlüğüne giderek başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

YAZAR: Ahmet Fırat

Gölcük Çakabey Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bankadan müşterilerine yazılı uyarı! 24 Aralık’tan itibaren değiştirilecek!

QNB Finansbank müşterilerini yazılı olarak bilgilendirme mesajı ile uyardı. Yaptığı açıklamasında 24 Aralık tarihinden itibaren …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.