iPhone Bir Alışkanlık Mı? Yoksa Lüks Tutkusu mu? Neden iPhone ? - Vatan Kocaeli Gazetesi
28 Ekim 2020 Çarşamba

iPhone Bir Alışkanlık Mı? Yoksa Lüks Tutkusu mu? Neden iPhone ?


Yeni bir cep telefonu almaya karar verdiğimiz an, her zaman model ve markayı seçmek için mücadele ediyoruz.İPhone ve Android arasında her zaman bir “mücadele” olmuştur, çünkü bir yandan Apple cihazlarını savunan ve tercih eden, bir yandan da iPhone’ları para kaybına uğrayanlar var. Bugün pazarın iPhone’lara , rakip bir çok firma olmasına rağmen, neden bir iPhone tercih etmeliyiz?

İPhone Satın Alma Nedenleri

iPhone, güzellik ve güvenlik ile eş anlamlıdır.

Ancak, özellikle bir Android cihazla karşılaştırıldığında bir iPhone satın almanın nedenleri nelerdir?

İPhone’un avantajları ve avantajları neler görelim.

Apple cihazları bir teknoloji şaheseridir ve herkesin ihtiyaçlarını karşılamak için farklı varyasyonlar, boyutlar ve renkler vardır.

Tüm iPhone modelleri Apple Desteği tarafından garanti edilir , her türlü soruna bir çözüm bulmaya ve tüm iPhone sahiplerine farklı avantajlar sunmaya hazırdır.

işletim sistemi eşsizdir: hızlı ve fonksiyonel web tarama ve yüksek standartları.

iPhone , hem küçük hem de yaşlılar için kullanımı son derece basit bir cihazdır , çok sezgisel ve hızlıdır.En yeni iPhone modellerinin sağlamlaştırılmış ve yüksek çözünürlüklü kamerası harika fotoğraflar çekmenizi ve kaliteli videolar çekmenizi sağlar.Tüm iPhone’lar , iPhone’a emir vermek için sesini kullanmanıza olanak sağlayan sesli yardım servisi ( Siri sanal yardımı ) ile donatılmıştır.

İCloud servisi sayesinde internetteki içerikleri otomatik ve güvenli bir şekilde kaydetmek mümkündür .L ‘ App Cüzdan yanınızda işgal edecekleri belgelerin bir dizi getirerek önlemek için, barkodlar ve çeşitli rezervasyon kodlarını kaydetmek için izin verir.

Hangi iPhone Alınır?

Yukarıda listelenen nedenler sizi bir iPhone almaya ikna etmişse , yapmanız gereken tek şey hangi iPhone’u satın alacağınızı seçmektir Ancak, piyasada birkaç model olduğundan seçim kolay değildir. Seçmenize yardımcı olması için, makaleye bir göz atmanızı öneririm

 

YAZAR: Ahmet Fırat

Gölcük Çakabey Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

29 Ekim 2020 Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları!

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na sayılı günler kala, abonelerin gözleri bir kez daha bağlı oldukları operatöre …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir