İlkokul, Ortaokul Yüz Yüze Eğitim Ders Saatleri! Yüz Yüze Eğitimlerde Haftalık Alınacak Dersler! - Vatan Kocaeli Gazetesi
24 Ekim 2020 Cumartesi

İlkokul, Ortaokul Yüz Yüze Eğitim Ders Saatleri! Yüz Yüze Eğitimlerde Haftalık Alınacak Dersler!


Yüz yüze eğitim hasreti çeken öğrenciler ile öğretmenler peyder pey ve kısmen olacak şekilde bu isteklerine ulaşıyorlar. 5 Ekim’den sonra yüz yüze eğitimi süren İlkokul 1. sınıflara, 2. sınıflar, 3. sınıflar, 4. sınıflar ve ortaokulda 8. sınıflar ile liselerde 12. sınıflar da katıldı. Haftada 2 gün olacak şekilde devam eden yüz yüze eğitimde haftda bazı dersler azaltılmış ders saatleri ile öğrencilere aktarılıyor. Öğretim programına göre eksik ders saatleri ile dersler ise uzaktan eğitimle tamamlanıyor.

Köy okullarının tamamında ise yüz yüze eğitime geçildi. Köy ve benzeri seyrek nüfuslu yerleşim yerlerindeki ilkokullar, ortaokullar ile imam hatip ortaokullarının bütün sınıf seviyelerinde derslerin tamamı olacak şekilde yüz yüze eğitime geçilecek, herhangi bir seyreltilmiş eğitim söz konusu değil. Özel eğitim öğrencileri de aynı şekilde kademelerine göre okullarında yüz yüze eğitim alacaklar.

Yüz Yüze Eğitimde Görülecek Dersler ve Saatleri


 İlkokul, Ortaokul Yüz Yüze Eğitim Ders Saatleri! Yüz Yüze Eğitim Haftalık Verilecek Dersler!
İlkokul, Ortaokul Yüz Yüze Eğitim Ders Saatleri! Yüz Yüze Eğitim Haftalık Verilecek Dersler!
İlkokul, Ortaokul Yüz Yüze Eğitim Ders Saatleri! Yüz Yüze Eğitim Haftalık Verilecek Dersler!
 İlkokul, Ortaokul Yüz Yüze Eğitim Ders Saatleri! Yüz Yüze Eğitim Haftalık Verilecek Dersler! İlkokul, Ortaokul Yüz Yüze Eğitim Ders Saatleri! Yüz Yüze Eğitim Haftalık Verilecek Dersler! İlkokul, Ortaokul Yüz Yüze Eğitim Ders Saatleri! Yüz Yüze Eğitim Haftalık Verilecek Dersler!

YAZAR: Fatih Saçak

Kocaeli Şehit Özcan Kan Fen Lisesi ve Gebze Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2018 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Prof. Dr. Necati Demir kimdir? Pelin Çift ile Gündem Ötesi

TRT1’in cuma gecelerinde vazgeçilmez programı Pelin Çift ile Gündem Ötesi yeni bölümü ile 24 Ekim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir