İdo Tatlıses Nişanlandı - Magazin Haberleri - Vatan Kocaeli Gazetesi
27 Ekim 2020 Salı

İdo Tatlıses Nişanlandı – Magazin Haberleri


İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna’nın oğlu İdo Tatlıses uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Yasemin Şefkatli ile nişanlandı. Detaylar haberimizin devamında….

İdo Tatlıses kimdir?

İdo Tatlıses “Aldık Gitti”

Uzun süredir aşk yaşadığı Yasemin Şefkatli ile evlilik yolunda ilk adımını atan İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses nişan haberini sosyal medya hesabından “Aldık gitti” paylaşımı ile duyurdu. Aile arasında yapılan kız isteme töreninin ardından yüzükler takıldı. Çiftin yüzüklerini İbrahim Tatlıses kesti.

Derya Tuna nişanda çekilen aile fotoğrafını, “Artık bir oğlum ve bir kızım var.. Ailemize hoş geldin güzel kızım” notuyla paylaştı. İkilinin önümüzdeki yıl evlenmesi bekleniyor.

İdo Tatlıses’in Aşkını Haykırdığı Yasemin Şefkatli Kimdir?

İdo Tatlıses’e Tepki

Pandemi döneminde sevgilisi Yasemin Şevkatli ile evde klip çeken İdo Tatlıses’e tepki yağmıştı. İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak Tatlıses müzisyen sevgilisi Levent Dörter’in koronavirüs olarak hastaneye yatmasının ardından kendisininde testinin pozitif çıkmış ve tedavi altına alınmıştı. Tedavisi sürerken İdo Tatlıses’in karantinada sevgilisi ile Buluşacaktık’ isimli şarkısına klip çekmesi tepkilere neden olmuştu.

İbrahim Tatlıses’in Kızı Dilan Çıtak Tatlıses’den Gündem Sarsacak Taciz İtirafı!..

İdo Tatlıses’in çektikleri klibi yayınlamasının ardından sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi.  Karantinadaki ev halleriyle dikkatleri üzerlerine çekmeyi başaran  İdo’nun bazı takipçileri koronavirüs olan kardeşi Dilan Çıtak Tatlıses için  “Dilan Çıtak koronavirüse yakalandı haberin var mı?” şeklinde tepki göstererek fikirlerini ortaya koydular..

 

 

 

YAZAR: Onur Torunoğlu

Gölcük Atatürk Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Batıniler kimdir, ne zaman yaşamışlardır? Batınilerin başı kim, Batıniler Müslüman mı?

İzlenme rekorları kıran Uyanış Büyük Selçuklu dizisi büyük bir izleyici kitlesine ulaşmış durumda. Dizide Sultan Melikşah’a …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir