İcralık Olanlara Dahi Müjde Verildi! İşte O Kişilere 50 Bin TL Faizsiz Kredi Müjdesi... - Vatan Kocaeli Gazetesi
27 Ekim 2020 Salı

İcralık Olanlara Dahi Müjde Verildi! İşte O Kişilere 50 Bin TL Faizsiz Kredi Müjdesi…


Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de korona virüs salgını ne yazık ki pek çok kişinin mağdur olmasına neden oldu. Süreçte devlet bankaları tarafından düşük faizli kredi paketleri ile vatandaşa nakit para desteği sağlanırken yeni bir kampanya daha ilan edildi.

Açıklanan yeni kampanya kapsamında borcu olan milyonlarca kişiye büyük bir müjde verildi. Borcu olan kişilerin yararlanabilecekleri müjdeli haber sayesinde artık vatandaşlar rahat bir nefes alacaklar, ödeme güçlüğünü geride bırakacaklar.

BANKALARA BORCU OLANLA DİKKAT! BORÇ KAPATMA KREDİSİ MÜJDESİ GELDİ

Bankalara kredi borcu olan kişiler için başlatılan kredi kampanyaları ile vatandaşa sonunda rahat bir nefes alma imkanı sunuldu. Vatandaş ekonomik olarak her geçen gün biraz daha zorlanmaya başlarken ekonomide yaşanan dalgalanma ne yazık ki en çok  dar gelirli aileleri ve asgari ücretli çalışanları etkiledi.

Vatandaş borç yükü altında günden güne ezilmeye başlarken sonunda bankalardan beklenen müjdeli haber geldi. Türkiye’nin en büyük bankaları arasında yer alan çok sayıda banka peş peşe borç kapatma kredisi müjdesi verdi. 50 bin liraya kadar verilen kredi paketinden yararlanmak isteyen kişilerin sadece başvuru yapmaları yeterli olacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

50 BİN TL BORÇ KAPATMA KREDİSİ VEREN BANKALAR HANGİLERİ?

Yapı Kredi Bankası borç kapatma kredisi kampanyası,

Akbank borç kapatma kredisi kampanyası,

QNB Finansbank borç kapatma kredisi kampanyası,

Ziraat Bankası borç kapatma kredisi kampanyası,

Vakıfbank borç kapatma kredisi kampanyası,

Halkbank borç kapatma kredisi kampanyası.

VAKIFBANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ KAMPANYASI 

Türkiye’nin en güçlü bankaları arasında yer alan Vakıfbank vermiş olduğu kredi desteği ile borcu olan vatandaşlara bu borç yükünden düşük taksit tutarları ile kurtulma imkanı sunuyor. Vakıfbank tarafından sunulan 50 bin liraya kadar limitli kredi kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin başvuru yapmaları yeterli oluyor. Bankanın aramış olduğu kredi notu ortalaması kriterini taşıyan ve aylık düzenli gelir belgesi ibraz eden kişiler kredi onayı almaları halinde borçlarını kapatmak için nakit destek alabiliyor.

Borç kapatma kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin en az 6 aylık sigorta girişi olması şartı da aranıyor. Vakıfbank şubeleri üzerinden sunulan bu kredi paketi hakkından yararlanabilirsiniz.

YAPI KREDİ BANKASI BORÇ KAPATMA KREDİSİ FIRSATI! 

Borç kapatma kredisi veren diğer bir banka ise Yapı Kredi Bankası olarak öne çıkıyor. Türkiye’nin en çok kredi veren bankaları arasında yer alan Yapı Kredi Bankası 50 bin liraya kadar kredi kullanma imkanı sunuyor. Bankanın sunmuş olduğu kredi desteğinden yararlanmak isteyen kişilere kolay ödeme imkanı tanınıyor.

YAZAR: Ömer Yılmaz

Gölcük İhsaniye Anadolu Lisesi ve Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi İletişim Fakültesi 2017 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sağlık Bakanı Koca: “Milletçe başımız sağ olsun”

Baskan Koca Twitterdan yaptığı paylaşımında, Bir süredir tedavisi devam eden sağlık eski bakanımız, kıymetli meslektaşım Dr. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir