İbo Şov'un konukları kimler olacak? 14 Kasım İbo Show programına katılacak konuklar - Vatan Kocaeli Gazetesi
27 Kasım 2020 Cuma

İbo Şov’un konukları kimler olacak? 14 Kasım İbo Show programına katılacak konuklarİbo Şov’un konukları kimler olacak? 14 Kasım İbo Show programına katılacak konuklar. Sanatçı İbrahim Tatlıses’in sunacağı İbo Şov yeniden başlıyor. Yeni bölümü bu akşam ekranlara gelecek olan program öncesinde heyecan arttı. Program için dakikaları sayan vatandaşlar ilk bölümün konuklarını da merak ediyor. Bu kapsamda araştırmalar da yapmaya başlandı. Vatandaşlar arama motorlarında yoğunluk oluşturmaya başladı. Peki, İbo Şov’un konukları kimler olacak? 14 Kasım İbo Show programına katılacak konuklar. İşte detaylar…

İBO ŞOV’UN KONUKLARI KİMLER OLACAK? 14 KASIM İBO SHOW PROGRAMINA KATILACAK KONUKLAR

İbo Şov’un konukları kimler olacak? 14 Kasım İbo Show programına katılacak konuklar. 1993 yılında televizyon ekranlarına yer almaya başlayan İmparator İbrahim Tatlıses, 14 Kasım akşamı yayımlanacak ilk ve yeni bölümle yeniden ekranlara dönüyor. İlk bölümün konukları ise merak konusu oldu. Peki, İbrahim Tatlıses’in sunacağı İbo Şov’un konukları kimler olacak? 14 Kasım İbo Show programına katılacak konuklar…

31 Ekim tarihinde yayın hayatına başlaması gereken İbo Şov’un İzmir’de meydana gelen deprem nedeniyle ertelenmişti. Yapılan bir revize ile ilk bölüm tarihi 14 Kasım olarak kararlaştırıldı.

Bu kapsamda saat 20.00’da Star TV’de yayınlanacak yeni ve ilk bölümün konukları; Sibel Can, Deniz Seki, Kutsi, Şafak Sezer ve Aydemir Akbaş’ın konuk olacak.

YAZAR: Dilara Akkoyun

Kocaeli Muammer Dereli Anadolu Öğretmen Lisesi ve Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Baraj dizisi 15. bölüm full izle! FOX TV ile Baraj dizisi 15. Bölüm tek parça HD izle

BARAJ 15. BÖLÜM ÖZETİ Nazım, Nehir’i seçerek onun peşinden İstanbul’a gelmiştir. Fakat Ayşe’nin kaçırılması, Nazım’ın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.