Horace: Sezonu istediğimiz yerde bitireceğiz | Kocaeli Spor - Vatan Kocaeli Gazetesi
28 Ekim 2020 Çarşamba

Horace: Sezonu istediğimiz yerde bitireceğiz | Kocaeli Spor


Kağıtspor Erkek Basketbol Takımı’nın Birleşik Amerikalı sporcusu Horace Gilbert Spencer, sezonu istediklerini noktada bitireceklerine inandığını belirtti.

 

ÇOK SEVDİM

Sıkı çalıştıklarını ve bunun da karşılığını alacaklarını ifade eden Horace şu şekilde konuştu: Öncelikle belirtmek isterim ki Kocaeli şehri çok güzel. Tam deniz kenarında. Yemekleri de nefis. Yeni lezzetler deniyorum. Baklavaya bayıldım. Her yeniliğe açığım o nedenle künefeyi de deneyeceğim. Ayrıca burada ülkemdeki ürünlere de ulaşabiliyorum. Buranın insanlarını da takım arkadaşlarımı da çok sevdim.

 

ÜMİTLİYİM

İlk kez Türkiye’de basketbol oynuyorum. Kağıtspor organizasyonunu çok düzenli buluyorum. Özellikle saha dışındaki işler tıkır tıkır ilerliyor. Saha içinde de çok güzel bir çalışmamız var. Sıkı çalışıyoruz. Her geçen gün bu çalışmalar bizi daha da ileriye götürecek. Başlangıç için elimizden gelenin en iyisini yapacağız ve önümüzdeki süreçte de üzerine kata kata mücadele edeceğiz. Ümitliyim. İnanıyorum ki bu sezon güzel geçecek.

 

Spor41

YAZAR: Fatih Saçak

Kocaeli Şehit Özcan Kan Fen Lisesi ve Gebze Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2018 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Emre Belözoğlu, Galatasaray’ı unutmadı

Belözoğlu, futbolculuk kariyerinde Galatasaray‘ın önemli bir yere sahip olduğunu belirtirken, eski kulübüne teşekkür etti. 40 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir