Hobi bahçelerinde emeklilerle buluştu -  Vatan Kocaeli - Vatan Kocaeli Gazetesi
23 Ekim 2020 Cuma

Hobi bahçelerinde emeklilerle buluştu –  Vatan Kocaeli


Haber albümü için resme tıklayın

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer bugün Gölcük Belediyesi Hobi Bahçelerine giderek hobi bahçesi sakini emeklilerle bir araya geldi. Başkan Sezeri Gölcük Emekliler Meclisi Başkanı Recep Akel ve hobi bahçesi sakini emekliler karşıladı.

51 HOBİ BAHÇESİ BULUNUYOR

Emeklilerin şehrin stresinden koparak toprakla uğraşıp meyve ve sebze ürettikleri 51 hobi bahçesinin bulunduğu alanı gezen ve çok beğenen Başkan Sezer emeklilerle hoş sohbet edip çalışmaları hakkında bilgi aldı.

DEĞERLİ BÜYÜKLERİMİZİ TEBRİK EDİYORUM

Başkan Sezer yaptığı açıklamada: Bugün Gölcük Belediyesi Hobi Bahçelerinde birbirinden değerli emeklilerimizle bir araya geldik. Yem yeşil bir ortamda büyüklerimizle aile sıcaklığında sohbet etme imkânı buldum. Emeklilerimiz burada toprakla uğraşıp sağlıklı bir ortamda stres atmalarının yanında bir yandan da sebze ve meyve de üretiyorlar. Değerli büyüklerimizi böyle takdire şayan sıcak bir ortam oluşturdukları için tebrik ediyor kolaylıklar diliyorum dedi.

YAZAR: Fatih Saçak

Kocaeli Şehit Özcan Kan Fen Lisesi ve Gebze Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2018 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ücretsiz internet hizmeti için Başkan Büyükakın’a teşekkür –  Vatan Kocaeli

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakının öğrencilerin EBA üzerinden verilen derslere erişimini sağlayabilmek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir