Hercai 43. bölüm canlı izle! ATV ile Hercai 43 bölüm izle - Vatan Kocaeli Gazetesi
27 Ekim 2020 Salı

Hercai 43. bölüm canlı izle! ATV ile Hercai 43 bölüm izle


ATV!de yayınlanan Hercai dizisi nefesleri kesecek yeni bölümde olacaklar izleyenleri ekranları başına kilitliyor.. Hercai bu hafta yayınlanacak yeni bölümde Zehra, Hazar’ın Mehmet Aslanbey’i öldürmüş olabileceği gerçeğine inanmaz ve Miran’ın, Hazar’ın öz oğlu olduğunu ispat ederek tüm gerçekleri ortaya çıkarmaya karar verir. Dizinin hayranları Hercai 43. bölüm canlı izle! ATV ile Hercai 43 bölüm izle seçeneklerini araştırıyor. İşte merak edilen ayrıntılar…

HERCAİ 43. BÖLÜM’DE NELER OLACAK?

“Canımdan geçtim ama ben senden hiç vazgeçmedim!”

Miran’la arasına hiçbir sırrın girmesini istemeyen Reyyan, Miran’la konuşmanın bir yolunu ararken, Reyyan’a yakın olmaya çalışan Aslan yeni bir hamle yapar. Reyyan temkinli davransa da Aslan’dan alacağı bilgilerle gerçeklere ulaşabileceğine ve Miran’la bir daha ayrılmak zorunda kalmayacağına inanır. Adaleti sağlamak ve Azize’den intikam almak için gelen Aslan’ın Reyyan’a dair hayalleri ona yanlış üstüne yanlış yaptırırken Miran, Aslan’a karşı şüphelerinde haklı olduğuna inandığı çok önemli bir bilgiye ulaşır. Diğer yandan Zehra, Hazar’ın Mehmet Aslanbey’i öldürmüş olabileceği gerçeğine inanmaz ve Miran’ın, Hazar’ın öz oğlu olduğunu ispat ederek tüm gerçekleri ortaya çıkarmaya karar verir. Yaşananlarından ardından Aslan’ı Reyyan’dan uzak tutmaya çalışan Azize hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşırken, şüphelerin de haklı olduğun kanıtlamak isteyen Miran, kozlarını paylaşmak üzere Aslan’a meydan okur.

HERCAİ 43. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

YAZAR: Dilara Akkoyun

Kocaeli Muammer Dereli Anadolu Öğretmen Lisesi ve Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İmam Gazali kim? Uyanış Büyük Selçuklu Ebu Hamid el Gazali kimdir?

TRT1’in yeni yeni dizisi Uyanış Büyük Selçuklu dizisi bu hafta 5. bölümüyle ekrana geliyor. Diziye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir