Hangi hastaneler COVİD testi yapar? - Vatan Kocaeli Gazetesi
28 Ekim 2020 Çarşamba

Hangi hastaneler COVİD testi yapar?


Koronavirüs sürecinde hasta vatandaşların her türlü sağlık ihtiyaçlarına cevap veren Özel Pendik Bölge Hastanesi, yurtdışına gidecek kişilerin koronavirüs testlerinin ise T.C. Sağlık Bakanlığı’nca özel olarak hazırlanmış bölümlerinde uygulanabileceğini belirtti.

Geçtiğimiz aylarda koronavirüse karşı aldığı tedbirler doğrultusunda e- danışma hizmetini devreye sokan Özel Pendik Bölge Hastanesi, bu yeni sistem ile vatandaşların sağlık sorunlarını ve tahlil sonuçlarını uzman doktorlara aktarılabileceğinin güvencesini vermişti. 

HASTANEYE GİTMEYE GEREK KALMAYACAK

Bu sayede vatandaşlar artık hastaneye gitmeye gerek kalmadan internet üzerinden sağlık problemlerini, tetkik ve laboratuvar sonuçlarını uzman hekimlere danışabilecek ve onların bilgi ve tavsiyelerini alabileceklerdi.

Özel Pendik Bölge Hastanesi'nden yurtdışı uçuşu öncesi COVİD testi uygulaması!

2. MUAYENEYE %20 İNDİRİM

Özel Pendik Bölge Hastanesi, şimdilerde yaptığı yenilikle SGK’lı hastalara diş, diyetisyen ve fizik tedavi branşlarında fark ücreti alınmayacağının müjdesini verdi. Ayrıca tedavi için aynı gün içerisinde 2. poliklinik muayenesine de %20 indirim sağlanacağını belirtti.

Özel Pendik Bölge Hastanesi'nden yurtdışı uçuşu öncesi COVİD testi uygulaması!

YURTDIŞI UÇUŞU ÖNCESİ COVİD-19 TANI TESTİ

Özel Pendik Bölge Hastanesi yaptığı yeni duyuruda yurtdışı uçuşları öncesi vatandaşların Covid-19 PCR tanı testlerini T.C. Sağlık Bakanlığı’nca akredite olmuş bünyesinde yaptırabileceklerinin müjdesini verdi.

YAZAR: Kerim Ellibeş

Kocaeli Anadolu Lisesi ve Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ev Hanımlarının Emeklilik Başvuru Aşamaları

Hükümetin yeni düzenlemesi ile ev hanımları artık sigorta başlangıçları olmasada kolaylıkla belirlenen şartları sağlamaları durumunda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir