Halkbank Müjde Gibi Haber Verdi! 50 Bin TL'ye 12 Ay Kredi Fırsatı Rekor Kırıyor... - Vatan Kocaeli Gazetesi
30 Ekim 2020 Cuma

Halkbank Müjde Gibi Haber Verdi! 50 Bin TL’ye 12 Ay Kredi Fırsatı Rekor Kırıyor…


Koronavirüs salgını nedeniyle pek çok kişi acil nakit para ihtiyacı duyarken vatandaşların imdadına her zaman olduğu gibi kamu bankaları koşmuştu. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından başlatılan kredi kampanyaları yoğun ilgi görürken Halkbank yeni bir kredi kampanyası başlattığını duyurdu. Başlatılan kampanya kapsamında 50 bin lira faizsiz kredi desteği sağlanacağı açıklandı.

12 ay vadeli faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası ile 4 milyon kişiye yararlanabilecekleri büyük bir fırsat vermiş oldu. “Halkın Bankası” sloganı ile hizmet vermeye devam eden Halkbank başlatmış olduğu kredi kampanyası ile bir kez daha halkın yanında olduğunu kanıtladı ve başvuru rekoru kıran dev bir kampanya başlattı.

FAİZSİZ  50 BİN TL KREDİ MÜJDESİ GELDİ! 

Müşterilerine 50 bin liraya kadar faizsiz kredi desteği sağlayan Halkbank bu sayede geliri düşük olan ve ekonomik mağduriyet yaşayan vatandaşların rahat bir nefes almasını sağlayacak. Şu an için Halkbank tarafından kesin kredi başvuru tarihi ise henüz ilan edilmedi. Ancak net bir tarih belli olmasa da duyurulan kredi kampanyası müjdesi vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı. Faizsiz şekilde kullandırılacak olan kredi sayesinde vatandaş bir de bankaların faiz yükü altında ezilmekten kurtulacak ve faizsiz olarak borçlanacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşlar 50 bin liraya kadar olan para talepleri için Halkbank’tan faizsiz olarak kredi çekecekler. Vatandaşlara büyük bir rahatlama fırsatı sunacak olan kredinin net başvuru tarihi ve başvuru şartları ile kampanyanın diğer detayları ise merak konusu oluşturdu.

4 MİLYON KİŞİYE FAİZSİZ KREDİ VERİLECEK! 

Kampanyanın şimdiye kadar belli olan detaylarına göre söz konusu büyük fırsattan sadece 4 milyon vatandaşımız yararlanabilecek. Kredinin en önemli özelliği faizsiz olarak verilecek olması. Faizsiz kredi desteği için Halkbank aynı zamanda tam 50 bin liraya kadar kredi kullanma imkanı sağlayacak.

Söz konusu kredi paketinden sadece 4 milyon kişi yararlanabileceği için başvuruların mutlaka tarih açılır açılmaz hemen yapılması gerekecek. Bu sayede kontenjan dolmadan başvuru yapan kişiler kampanyadan yararlanma hakkı elde etmiş olacaklar. Başvuru ekranı açıldığı anda kampanya için resmi duyuru yayımlanacak. Başvurusu olumlu olan kişilere faizsiz kredi desteği verilecek. Kredi başvurusu yapan kişilere banka mutlaka olumlu ya da olumsuz kredi başvuru sonucunu bildirecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HALKBANK SMS KREDİ BAŞVURUSU 

Başvurular ekran açıldığı anda SMS ile bile yapılabilecek. Vatandaşlar Halkbank internet sitesi ya da Halkbank şubeleri üzerinden şahsen yapabilecek. Ancak kredi başvurusu için bankanın açıklama yapması beklenecek ve kampanya duyurusu geldiği anda başvurular kabul edilmeye başlanacak. Kredi onayı alan kişilere 50 bin liraya kadar faizsiz kredi desteği sağlanacak.

YAZAR: Ömer Yılmaz

Gölcük İhsaniye Anadolu Lisesi ve Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi İletişim Fakültesi 2017 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mimar ve Mühendis Statüsünde Memurların 2021 Yılı Ocak Ayı Maaş Ne Kadar Olacak?

Kamu kurumlarında görev yapan devlet memuru statüsündeki mühendis ve mimarlar 657 sayılı devlet memurları kanununa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.