Halil Sezai dövmesi gündem oldu! Dövmenin anlamı ne? - Vatan Kocaeli Gazetesi
1 Kasım 2020 Pazar

Halil Sezai dövmesi gündem oldu! Dövmenin anlamı ne?


Halil Sezai, sosyal medya hesabından “Bu bir itibar suikastıdır” diyerek açıklama yayınladı. Sırtındaki “Allah” yazılı dövmesi üzerinden kendisini savunan şarkıcı “Olaylara benim tarafımdan da bakın” dedi.

Halil Sezai dövmesinin anlamı ne?

Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulunan şarkıcı Halil Sezai, “Her ne kadar böyle bir ispatta bulunmak durumunda kalmayı gururuma yediremesem de, sırtımda ki dövmeyi incelemenizi rica ediyorum. Kurumuş bir ağaçta açmış tek bir yeşil yaprak var. Ne yazıyor üstünde? Sevgiler” diye yazdı.

Tuzla’da komşusunu darbettiği için 13 yıl 10 ay hapsi istenen Halil Sezai paylaşımında “Bu bir itibar suikastıdır. Her ne kadar böyle bir ispatta bulunmak durumunda kalmayı gururuma yediremesem de, sırtımda ki dövmeyi incelemenizi rica ediyorum. Kurumuş bir ağaçta açmış tek bir yeşil yaprak var. Ne yazıyor üstünde? Sevgiler” ifadelerini kullandı.

İşte twitter’dan yayınlanan Halil Sezai ve dövme mesajı.

YAZAR: Onur Torunoğlu

Gölcük Atatürk Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çubuklu Gazeli’nin şairi kimdir? – Milyoner

ATV ekranlarında usta sanatçı Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla müdavimlerini ağırlamaya devam eden Kim Milyoner Olmak İster …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.