7 Temmuz 2020 Salı

Hakkındaki iddialara sinirlenen adam, canlı yayında Müge Anlı’nın üzerine yürüdü


Müge Anlı, günlerdir çıkan bir yangın sonrası kaybolan 3 kişiyi bulmak için çalışmalara başladı. Kaybolma olayı hakkında konuşan bir konuk sinirlerine hakim olamayınca Anlı’nın üzerine yürüdü. Gerginlik sonrası stüdyoya gelen güvenlik mensupları tarafları sakinleştirmeye çalıştı.

Haftanın 5 günü canlı yayın yapan Müge Anlı, evde çıkan yangın sonrası kaybolan 3 kişiyi bulmaya çalışıyor. Zaman zaman tansiyonun yükseldiği olayda Şaban Özcan isimli kişi, Anlı’nın üzerine yürüdü.

Abdullah Gül’den çoklu baro yalanlaması: Ben önermedim
Başsavcılık, Bakan Albayrak ve Esra Albayrak’a yönelik ahlaksız paylaşımlara soruşturma başlattı
Bakan Albayrak, yeni doğan çocuğu için mesaj atan ve dua edenlere teşekkür etti

3 KİŞİ ESRARENGİZ BİR ŞEKİLDE KAYBOLDU

Sinop’un Türkeli ilçesinde 22 Nisan 2019’da tek katlı ahşap evde çıkan yangın sonrası, 1.5 aylık hamile olan 28 yaşındaki Nurten Özkaya, 4 yaşındaki oğlu Ramazan Özkaya ile eşinin anneannesi 105 yaşındaki Hanife Özcan sırra kadem bastı. Herkes ilk başka bu 3 kişinin yangında öldüğünü sandı. Ancak adli tıp ekibi yangından toplanan delilleri incelediğinde 3 kişinin evde olmadığını belirledi.

İDDİALARI DUYUNCA KÜPLERE BİNDİ

Olayın başından beri Nurten Özkaya’nın eşi Erdal Özkaya ‘çok mutlu bir evlilikleri’ olduğunu söylüyordu. Bugün yayına katılan Satılmış beyin ortaya attığı iddia ortalığı bir hayli karıştırdı. Satılmış Bey, “Bir köylümüz beni aradı. Bunların çok yakınları. Bana dedi ki ‘Abi köye gidince Nurten’in boşanacağını duydum. Bu yangın olmasaymış Nurten ayrılacakmış.’ dedi” ifadelerini kullandı.

Satılmış Bey, iddiayı dile getiren kişinin Erdal Özkaya’nın dayısının oğlu Şanver Özcan olduğunu açıkladı. Erdal Özkaya dayısının oğlu ile aralarında husumet olduğunu söyleyerek tepki gösterdi. Bir anda stüdyoyu karıştıran Erdal Özkaya, Satılmış’ın üzerine yürümeye kalktı. Bunun üzerine stüdyoya güvenlik ekipleri girdi.

“ONDA BU KUYRUK ACISI OLDUKTAN SONRA ÇOK EV YANAR”

Nurten’in arkadaşı Şenay Dalmaz konuşmaya başlayınca stüdyoda bir kez daha tansiyon yükseldi. Şenay Dalmaz, Nurten’in evliliğinde mutsuz olduğunu belirterek şunları söyledi: “Erdal’ın Nurten ile evliliğinin bitme aşamasında olduğunu ben de duydum. Nurten’in 7 yıl süren evliliğinde mutlu bir evliliği olduğunu düşünmüyorum.”

Olayın perde arkasında muhtar adayı Şaban Özcan’ın olduğunu iddia eden Şenay Dalmaz sözlerine şöyle devam etti: “Ben bu suçun organize olduğunu düşünüyorum. Aslında muhtarlıkla da ilgisi var. Çünkü öncesinden gelen içlerinde besledikleri kin, nefret ve mühür davasının bu olayı tetiklediğini düşünüyorum. Üstelik seçimden sonra oluyor. Şaban beyde bu kuyruk acısı olduktan sonra daha çok evler yanan.”

MÜGE ANLI’NIN ÜZERİNE YÜRÜDÜ

‘Kuyruk acısı’ lafını duyan Şaban Özcan ise sinirden küplere bindi. Bir anda oturduğu yerden hızla kalkan Özcan, ortalığı birbirine kattı. Güvenlik görevlilerinin müdahale ettiği Özcan, Müge Anlı’nın üzerine yürüyüp önce parmak salladı sonra da “Bugünden sonra bu yayından gidiyorum. Bu şovcuları dinlediğiniz müddetçe ben burada durmuyorum” dedi.

YAZAR: Dilara Akkoyun

Kocaeli Muammer Dereli Anadolu Öğretmen Lisesi ve Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Survivor 2020’nin final programı belli oldu! Survivor’da 3. eleme adayı kim?

Survivor 2020’nin bu akşamki yeni bölümünde Acun Ilıcalı final programı açıkladı. Ilıcalı’nın bir bir açıkladığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir