Güzeller OSB'yi ziyaret etti -  Vatan Kocaeli - Vatan Kocaeli Gazetesi
31 Ekim 2020 Cumartesi

Güzeller OSB’yi ziyaret etti –  Vatan Kocaeli


Haber albümü için resme tıklayın

Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr Tahir Büyükakın Güzeller Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Adem Ceylan ve yönetiminin konuğu oldu.  SEMAK Makine ve Hepsi Burada online alışveriş sitesinin sevkiyat alanlarını da ziyaret eden Başkan Büyükakın yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. 2001 yılında 130 Hektar üzerine kurulan ve yüzde doksan beş doluluk oranıyla sekiz bine yaklaşan istihdamıyla önemli üretim ve ticaret merkezi olan Güzeller OSBnin yönetimiyle görüş alışverişi yapan Başkan Büyükakın bu merkezlerde ki çalışanlarla da yakından ilgilendi. Üretim bandından satış yönetimine paketlemeden sevkiyata kadar her detay hakkında bilgi alan Başkan Büyükakın 250yi geçkin firmanın yer aldığı Güzeller OSB geniş müşteri ağıyla çok önemli bir üretim ve ticaret merkezidir dedi.

SAMEK VE HEPSİ BURADA FİRMALARINI ZİYARET ETTİ

Ülkemizin sanayi yatırımlarına da katkı sağlayan Güzeller OSBnin Yönetim Kurulu Başkanı Adem Ceylana misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum diyerek SEMAK firmasını ziyaret eden Başkan Büyükakın burada yaptığı açıklamada 105 çalışanı gelişen yatırımları ve sürekli artan iş hacmi ile 1949dan bugüne kadar 71 yılı geride bırakarak istikrar içerisinde faaliyetlerini sürdüren SAMEK firmamızı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum ifadelerini sarf etti. Yıl sonuna kadar 5 bin kişilik ek istihdam hedefi koyan Hepsi Burada ailesini de kutlayan Başkan Büyükakın Gebze Güzeller OSBmizde faaliyet gösteren Hepsi Buradanın tüm çalışanlarına kolaylıklar diliyorum açıklamasını yaptı.

HEYECANLA BAKTIĞINA BUGÜN BİR KEZ DAHA ŞAHİTLİK ETTİK

Güzeller OSBye yaptığı ziyaretten sonra yaptığı açıklamada Sanayicinin üretime katkı sunan girişimcinin ve emekçinin yanındayız diyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr Tahir Büyükakın Özel sektörümüz OSBlerde ülkemizin ihracat rakamlarına çok önemli katkılar sunuyor. Ülkemizde ki ve şehrimizde ki tüm direk ve dolaylı istihdama katkı sunan herkesi ve her kurumu yürekten tebrik ediyorum. Güzeller OSB ve diğer tüm üretim merkezlerimiz Türkiyenin gurur kaynağıdır. Bakınız sanayicimiz Afrikadan Ortadoğuya Avrupadan Asya ve ABDye kadar her yere üretim gerçekleştiriyor. Geniş bir yelpazede üretim Kocaeliden dünyaya yayılıyor. Yatırımcımızın öz güveninin ne kadar yüksek olduğuna geleceğe ne denli büyük bir heyecanla baktığına bugün bir kez daha şahitlik ettik. Bizlerde yatırımcılarımıza destek olmaya devam edeceğiz. diyerek açıklamasını tamamladı.

YAZAR: Fatih Saçak

Kocaeli Şehit Özcan Kan Fen Lisesi ve Gebze Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2018 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bakan Selçuk’tan Başkan Büyükakın’a ziyaret –  Vatan Kocaeli

Haber albümü için resme tıklayın Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin 97 adet Robotik Kodlama Atölyesininin açılış programı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.