Güvercin 15.Bölüm Fragmanı İzle 21 Ekim Çarşamba - Vatan Kocaeli Gazetesi
28 Ekim 2020 Çarşamba

Güvercin 15.Bölüm Fragmanı İzle 21 Ekim Çarşamba


Star TV’nin sevilen dizilerinden Güvercin uzun bir aradan sonra yeni bölümü ile ekranlara geldi. Güvercin dizisinin gelecek hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacak merak ediliyor. Güvercin 15.Bölümü ile 21 Ekim..

Star TV’nin sevilen dizilerinden Güvercin uzun bir aradan sonra yeni bölümü ile ekranlara geldi. Güvercin dizisinin gelecek hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacak merak ediliyor. Güvercin 15.Bölümü ile 21 Ekim Çarşamba saat 20:00’den itibaren Star TV’de…

Annesi İsmihan’ı yeni toprağa veren Kenan, şimdi de kardeşi Ökkeş’i kaybetmesi gerçeğiyle karşı karşıyadır. Ökkeş’in durumu, dağılma aşamasına gelmiş Cibranoğulları’nın bir araya gelmesini sağlasa da, bu birlik çok da uzun sürmeyecektir.

Nimet’in açtığı yeni belalar yüzünden aileyi şimdi daha zor ve acı günler beklemektedir. Kenan Zülüf’ün bütün yalvarmalarına rağmen, bir Cibranoğlu olarak Ökkeş’i bıçaklayıp kaçan Murat’ın peşine düşmeye kararlıdır. Bugüne kadar hep sağduyulu olmayı seçen Kenan, yaşadığı acıyla büyük bir ikilem içinde kalacaktır.

Antep’te kalmayı seçen İpek’in de Kenan konusunda umutları tükenmek üzeredir. Kenan’dan bütün malı mülkü üzerine aldığını ve geleceğini tamamen garantilediğini düşünen Kevsa, öğrendiği gerçek karşısında hiç beklenmedik bir teklife evet diyecek; bu da yeni olayların başlangıcı olacaktır. Ailesine sahip çıkmak için onların başında olması gerektiğinin farkına varan Kenan, zor bir karar vermek durumundadır.

GÜVERCİN 15.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANIR YAYINLANMAZ SAYFAMIZDA OLACAKTIR

YAZAR: Kerim Ellibeş

Kocaeli Anadolu Lisesi ve Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ev Hanımlarının Emeklilik Başvuru Aşamaları

Hükümetin yeni düzenlemesi ile ev hanımları artık sigorta başlangıçları olmasada kolaylıkla belirlenen şartları sağlamaları durumunda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir