Güvercin 14.Bölüm İzle 14 Ekim Çarşamba - Vatan Kocaeli Gazetesi
24 Ekim 2020 Cumartesi

Güvercin 14.Bölüm İzle 14 Ekim Çarşamba


Star TV’nin sevilen dizilerinden Güvercin uzun bir aradan sonra yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Güvercin dizisinin yeni bölümünde neler yaşanacak merak ediliyor. Güvercin 14.Bölümü ile 14 Ekim Çarşamba saat 20:00’den..

Star TV’nin sevilen dizilerinden Güvercin uzun bir aradan sonra yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Güvercin dizisinin yeni bölümünde neler yaşanacak merak ediliyor. Güvercin 14.Bölümü ile 14 Ekim Çarşamba saat 20:00’den itibaren Star TV’de…

Annesi İsmihan’ı yeni toprağa veren Kenan, şimdi de kardeşi Ökkeş’i kaybetmesi gerçeğiyle karşı karşıyadır. Ökkeş’in durumu, dağılma aşamasına gelmiş Cibranoğulları’nın bir araya gelmesini sağlasa da, bu birlik çok da uzun sürmeyecektir.

Nimet’in açtığı yeni belalar yüzünden aileyi şimdi daha zor ve acı günler beklemektedir. Kenan Zülüf’ün bütün yalvarmalarına rağmen, bir Cibranoğlu olarak Ökkeş’i bıçaklayıp kaçan Murat’ın peşine düşmeye kararlıdır. Bugüne kadar hep sağduyulu olmayı seçen Kenan, yaşadığı acıyla büyük bir ikilem içinde kalacaktır.

Antep’te kalmayı seçen İpek’in de Kenan konusunda umutları tükenmek üzeredir. Kenan’dan bütün malı mülkü üzerine aldığını ve geleceğini tamamen garantilediğini düşünen Kevsa, öğrendiği gerçek karşısında hiç beklenmedik bir teklife evet diyecek; bu da yeni olayların başlangıcı olacaktır. Ailesine sahip çıkmak için onların başında olması gerektiğinin farkına varan Kenan, zor bir karar vermek durumundadır.

GÜVERCİN 14.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

YAZAR: Kerim Ellibeş

Kocaeli Anadolu Lisesi ve Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rıza Akpolat koronavirüse yakalandı

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat koronavirüse yakalandığını açıkladı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan CHP’li Rıza …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir