Güncel PTT Mesai Saatleri? PTT Şubeleri Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor? En Yakın PTT Şubesi Öğrenme Ekranı! - Vatan Kocaeli Gazetesi
30 Ekim 2020 Cuma

Güncel PTT Mesai Saatleri? PTT Şubeleri Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor? En Yakın PTT Şubesi Öğrenme Ekranı!


PTT şubelerinin mesai saatleri içinde her gün yüz binlerce kişiye hizmet veriliyor. PTT’nin açılış/ kapanış saatleri bilgisini haberimizden öğrenebilirsiniz. 2020 PTT çalışma saatleri ile hafta içi, hafta sonu Cumartesi ve Pazar günü PTT şubeleri saat kaça kadar açık sorusuna cevap bulacaksınız.

PTT şubeleri çalışma saatlerinde değişkilik olmadı Yani hafta içi her gün olduğu gibi PTT şubeleri saat 08.30’da açılıp 17.30’da kapanıyor. Merkez PTT şubeleri dışında Cumartesi günü tüm PTT’ler kapalıdır. Cumartesi günü Sadece belirli bölgelerdeki PTT şubeleri 13.30 kadar hizmet vermektedir.

Bu saatler, kış aylarında ise 08.30/12.30 ve 13.30/16.30 şeklindedir. Saatler il ve ilçenin durumuna göre değişkenlik gösteriyor. (Bazı merkezlerde 08.30/17.30 şeklinde uygulanabilmektedir.)

SİZE EN YAKIN PTT ŞUBESİNİ VE ÇALIŞMA SAATLERİNİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

PTT Genel Müdürlüğü, Şehit Teğmen Kalmaz Caddesi No:2 06101 Ulus / ANKARA adresinde bulunmaktadır.

444 1 788 numaralı telefonla ve info@ptt.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

YAZAR: Fatih Saçak

Kocaeli Şehit Özcan Kan Fen Lisesi ve Gebze Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2018 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bebek Çantasında Bulunması Gereken Malzemeler

Bebek sahibi olacak yada bebek sahibi olan ailelerin bebek bakımında kullanmaları gereken malzemelerden biri de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.