"Gölcük'te 17 bin denetim gerçekleşti" -  Vatan Kocaeli - Vatan Kocaeli Gazetesi
31 Ekim 2020 Cumartesi

“Gölcük’te 17 bin denetim gerçekleşti” –  Vatan Kocaeli


Haber albümü için resme tıklayın

Ülke genelinde yapılan Koronavirüs denetimler, ilçemizde de periyodik olarak yapılıyor.

Denetimlere katılan Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut’a  Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Fikret Ormancıoğlu, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Lütfü Yılmaz, Gölcük Belediyesi Zabıta Müdürü Mehmet Nuri Barış, İlçe Sağlık Müdürlüğü Personeli Dr. Metin Durmuş ve zabıta personeli eşlik etti.

Ekipler her gün sahada

Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut, yapmış olduğu açıklamada “İçişleri Bakanlığımızın talimatları doğrultusunda vatandaşlarımızın ve işletme sahiplerinin bilgilendirilmesi amacıyla Belediye Başkan Yardımcımız, kamu görevlileri ve ilçemizdeki tüm kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri denetimler yapıyor. Denetimlerdeki amacımız, Covid-19 sürecinde kuralların üst seviye uygulanması ve pandemi sürecini en az zayiatla atlatabilmek için tedbirlere uyulması konusunda rehberlik yapmaktır. Bu doğrultuda da sadece bugüne münhasır değil, birçok ekiple her gün denetim yapılıyor. Şu ana kadar 17 binin üzerinde denetim gerçekleştirdik. Ekiplerimiz her gün sahada. Belediyemiz, güvenlik güçlerimiz, diğer kurum temsilcilerimiz denetimlerini sürdürüyor ve vatandaşlarımızı bilgilendiriyor. Amacımız, ilçemizde pandemi sürecini, aldığımız tedbirlerle birlikte en az zayiatla atlatabilmektir” dedi.

YAZAR: Fatih Saçak

Kocaeli Şehit Özcan Kan Fen Lisesi ve Gebze Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2018 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bakan Selçuk’tan Başkan Büyükakın’a ziyaret –  Vatan Kocaeli

Haber albümü için resme tıklayın Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin 97 adet Robotik Kodlama Atölyesininin açılış programı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.