Gökhan Türkmen Romantik Geliyor!. Hasret Sona Eriyor - Vatan Kocaeli Gazetesi
27 Ekim 2020 Salı

Gökhan Türkmen Romantik Geliyor!. Hasret Sona Eriyor


Ünlü şarkıcı Gökhan Türkmen’in tam bir yılda hazırladığı “Romantik” adlı albümü 19 Kasım’da tüm dijital platformlarda yerini alacağı haberi, müzik dünyasına bomba gibi düştü.. Uzun bir aradan sonra konserlerine başlayacak olan usta sanatçı Gökhan Türkmen yeni albümünün tüm Detayları Haberimizde..

“Gökhan Türkmen Yeni şarkısı ile Deli’rdi!”

Gökhan Türkmen Romantik Geliyor!. Hasret Sona Eriyor

2019’dan bu tarafa milyonlarca müzikseverin dinlediği eserlerine yenilerini eklediği yeni albümüyle birlikte sanatçı, uzunca bir aradan sonra konserlerinede start veriyor. 2019’dan bu tarafa her ay yayınlanan şarkılarıyla hayatlara dokunan usta sanatçı Gökhan Türkmen, 4 sene sonrasında yepyeni albümünü sürpriz şarkılarıyla müzikseverlere sunuyor.

Çıkış Şarkısının Klibi Çekildi…

10 parçalık albümde 4 yeni şarkıyla yer aldığı albümün çıkış parçasının video klip yönetmenliğini ise Murat Joker gerçekleştirdi. Albüm, dijital platformların yanı sıra yine İngiltere’de Abbey Road Studios iş birliği ile plak formatında da sunulacak.

Gökhan Türkmen kimdir?

“Romantik” Konserlerle Geliyor…

Pandemi süresi boyunca dijital konserleriyle dinleyenlerini yalnız bırakmayarak çıkış yakalayan şarkıcı Gökhan Türkmen, nihayet 19 Kasım’da “Romantik” adlı albümüyle beraber Kasım ve Aralık’ta hayranlarının karşısına çıkıyor. Ünlü Sanatçı Kayseri, Trabzon, Denizli, Konya ve Mersin’de güvenlik ve sağlık koşulları dikkat edilerek konserlerini verecek.

YAZAR: Onur Torunoğlu

Gölcük Atatürk Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uyanış Büyük Selçuklu 5. bölüm izle! TRT1 ile Uyanış Büyük Selçuklu 5. bölüm tek paça full HD izle

Pazartesi akşamları TRT1 ekranlarında yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu dizisi 5. yeni bölümüyle ekrana geldi.  Giderek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir