Gerçeğin Peşinde 213.Bölüm İzle 15 Ekim Perşembe - Vatan Kocaeli Gazetesi
26 Ekim 2020 Pazartesi

Gerçeğin Peşinde 213.Bölüm İzle 15 Ekim Perşembe


Star TV’nin beğenilerek ve merakla izlenen programı Gerçeğin Peşinde, cinayetlerin arkasındaki sırları ortaya çıkarmaya, kayıpları bulmaya çalışıyor. Gerçeğin Peşinde 213.Bölümü ile 15 Ekim Perşembesaat 13:15’ten itibaren ekranlara geliyor. Cinayetlerin arkasındaki..

Star TV’nin beğenilerek ve merakla izlenen programı Gerçeğin Peşinde, cinayetlerin arkasındaki sırları ortaya çıkarmaya, kayıpları bulmaya çalışıyor. Gerçeğin Peşinde 213.Bölümü ile 15 Ekim Perşembesaat 13:15’ten itibaren ekranlara geliyor.

Cinayetlerin arkasındaki sırların aydınlatılmaya çalışıldığı, kayıpların bulunduğu programda bugün neler yaşanacak merak ediliyor.

Yaşanmış hikayeleri konu alan program, faili meçhul dosyaların karanlık yüzünü aydınlatacak. Kayıpların bulunacağı, ayrı kalanları kavuşacağı ve cinayetlerin ardındaki sır perdelerinin de açığa çıkacağı ‘Gerçeğin Peşinde’, izleyenleri derinden etkileyecek.

GERÇEĞİN PEŞİNDE 213.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

GERÇEĞİN PEŞİNDE’DE DÜN NELER KONUŞULDU?

YAZAR: Kerim Ellibeş

Kocaeli Anadolu Lisesi ve Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çamlıdere Belediye Başkanı Doğruları Konuşmuyor

AK Parti Çamlıdere İlçe Kongresinde konuşan belediye başkanı Hazım Caner Can, Çamlıdere’deki öğretmen atamalarına ilişkin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir