11 Temmuz 2020 Cumartesi

Geçtiğimiz yıl baba olan 79 yaşındaki iş insanı Asil Nadir, yeniden baba oluyor


Kıbrıslı Türk iş insanı Asil Nadir, 79 yaşında yeniden baba olmaya hazırlanıyor. Asil Nadir’in eşi Nur Nadir’in ikinci çocuğuna hamile olduğu öğrenildi.

Kıbrıslı Türk iş adamı Asil Nadir, 79 yaşında bir kez daha baba oluyor. Nadir’in 36 yaşındaki eşi Nur Nadir, hamileliğini sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşım ile duyururken, bugün Kıbrıs Medya Grubu’nda çalışanlara baklava dağıttı.

Abdullah Gül’den çoklu baro yalanlaması: Ben önermedim
Başsavcılık, Bakan Albayrak ve Esra Albayrak’a yönelik ahlaksız paylaşımlara soruşturma başlattı
Bakan Albayrak, yeni doğan çocuğu için mesaj atan ve dua edenlere teşekkür etti

GEÇTİĞİMİZ YIL KIZI DÜNYAYA GELMİŞTİ

1980’de İngiltere’nin en zengin insanları arasında yer alan iş adamı Nadir’in önceki evliliklerinden 4 erkek çocuğu bulunurken, geçtiğimiz yıl ise Lisa Nur adında bir kız çocuğu dünyaya gelmişti.

KKTC’NİN EN ÜNLÜ İSİMLERİNDEN

Asil Nadir KKTC’nin en büyük medya kuruluşu Kıbrıs gazetesi ile televizyonunun sahibi ve Ada’nın en ünlü isimlerinden. İngiltere’deki şirketlerinin batmasından sonra 1993’te KKTC’ye gelen Nadir 2005 yılında Neriman Nur ile ikinci evliliğini gerçekleştirdi.

2010 yılında kendi isteği ile İngiltere’ye dönen ve batan şirketleri nedeniyle yargılanarak 10 yıl hapis cezasına çarptırılan Nadir, 2 yıl önce Türkiye’ye iade edildi. Nadir Silivri Cezaevi’nde bir gün kaldıktan sonra KKTC’ye döndü.

YAZAR: Dilara Akkoyun

Kocaeli Muammer Dereli Anadolu Öğretmen Lisesi ve Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MasterChef başvuru nasıl yapılır? MasterChef ne zaman başlayacak?

Geçen sezon yayınlandığı tarihlerde en çok konuşulan programlardan biri olan MasterChef yarışması, bu sene de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir