Galatasaray gözünü ara transfere çevirdi! Terim 5 kişinin biletini kesti - Vatan Kocaeli Gazetesi
25 Ekim 2020 Pazar

Galatasaray gözünü ara transfere çevirdi! Terim 5 kişinin biletini kesti


Sarı- Kırmızılılar’ın teknik patronu Fatih Terim, yönetim ve oyuncu izleme (scout) ekibiyle beraber çalışmalarına başladı. Babel, Belhanda, Feghouli, Şener Özbayraklı ve Diagne ara transfer döneminde teklif gelmesi halinde satılacak. Terim devre arasında mutlaka genç ve sonraki satıştan kulübe para kazandıracak oyuncuların takıma katılmasını istiyor. Konuyla alakalı yönetimin de şartlar doğrultusunda Terim’in gönlünü almak adına en doğru transferlerin yapılacağının sözünü verdiği öğrenildi.

“TRANSFER Mİ, DÜZENLİ ÖDEME Mİ”

Galatasaray, “transfer mi, düzenli ödeme mi” arasındaki tercihi ödemeden yana kullandı. Geçmiş dönemdeki oyuncu alacaklarından çok çeken, her seferinde sıkıntılar yaşayan sarı-kırmızılı yönetim, bu kez aynı sıkıntıyı yaşamamak için tedbirini aldı. Gerekli takviyeleri yapamadığı için eleştirilen yönetim, yeni bir sorun istemediği için ayağını yorganına göre uzattı. UEFA ile Finansal Fair Play anlaşması bulunan Aslan, çizgi dışına çıkmak istemedi.

YAZAR: Ahmet Fırat

Gölcük Çakabey Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Atlanta United – DC United maçı CANLI İZLE (24.10.2020)

MLS’de (ABD Major Ligi) 2020 sezonu heyecanı sürüyor. MLS yani Major League Soccer ligi, Amerikan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir