Fox Dizisi Öğretmen 6. Yeni Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! Öğretmen 5. Son Bölüm İzle! - Vatan Kocaeli Gazetesi
27 Ekim 2020 Salı

Fox Dizisi Öğretmen 6. Yeni Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! Öğretmen 5. Son Bölüm İzle!


Öğretmen 6. yeni bölüm bekleniyor. Öğretmen dizisi Fox ekranlarında Çarşamba akşamları saat 20:00’da yayınlanıyor. İlker Kaleli, Ceren Moray, Serhat Kılıç, Afra Saraçoğlu, Serkan Keskin, Şerif Erol gibi oyuncuların rol aldığı Öğretmen dizi takipçilerinin oldukça ilgisini çekti. Öğretmen 6. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı.

Öğretmen 6. yeni bölüm 18 Ekim Akşamı izleyici lle buluşacak.

Öğretmen 5. Bölüm Özeti: Öğretmen’in hikayesi yeniden başlıyor. Küçükkapı Lisesi 12A sınıfı büyük bir kaosun içindedir. Akif’in baygın olmasından yararlanmak isteyen bir grup öğrenci okuldan çıkmaya çalışır fakat karşılarında Akif’e ilk günden beri destek olan bir arkadaşlarını bulurlar. Hemen okuldan çıkmak isteyen öğrenciler ve Akif’e inanan ve okulu terk etmeyen öğrenciler arasında bir çatışma yaşanır. Bütün bu karmaşadan uzak durmaya çalışan bir öğrenci ise içerde ve dışarda yaşanan bütün her şeyin anahtarıdır. Öğretmen 5. Bölüm İzle!

Öğretmen 4. Bölüm Özeti: Küçükkapı Lisesi’nde beş kişinin ölümünün ardından 12/A sınıfı iyice perişan haldedir ama Akif bir sonraki derse başlamıştır bile. Soru; videoyu Mevsim’in çantasına kimin koyduğudur. Ateş suçlu olduğunu itiraf eder ama bunu neden yaptığını anlatmaz. Diğer yandan, Zeynep hastaneden taburcu olur. Akif’le ilgili birçok soru vardır kafasında. Yılmaz’la konuşmak için karakola gider ve olayları araştırmaya başlar.

Öğretmen Dizisinin Hikayesi

Hikayenin baş kahramanı olan fizik öğretmeni Akif Erdem; öğrencilerine bir insanlık dersi vermek istemektedir. Yalnız Akif Öğretmen; bildiğimiz, alıştığımız öğretmenlerden daha farklı bir ders anlatma yöntemi kullanmaktadır. Akif Erdem, bu son dersi için öncelikle Küçükkapı Lisesi 12A sınıfını rehin alır ve bir bomba kullanarak sınıfı okulun geri kalanından kopartır. Çocuklar ve Akif artık dışarı çıkamayacaklardır… Ve Akif Öğretmen; çocuklara bir soru sorar; 12A sınıfı öğrencisi Rüya Örnek’in ölümüne aranızdan kim sebep olmuştur? Rehin alınan gençlerin bu durumdan kurtulmalarının tek bir yolu vardır; doğruyu söylemek! Çocuklara ve hatta tüm ülkeye iyi insan olmanın önemini anlatan, empati kurmayı ve düşünmeyi öğreten Akif Öğretmen’i zamanla anlayacak ve çok sevecek olan öğrenciler; yaptıkları yanlışların farkına varıp son derslerini başarıyla tamamlayacaklardır.

Öğretmen Dizisi Oyuncuları ve Rolleri

Akif Erdem – İlker Kaleli

Zeynep Talaslı – Ceren Moray

Taner Arslan – Serhat Kılıç

Gizem Bozkurt – Afra Saraçoğlu

Yılmaz Öztürk – Serkan Keskin

Metin Yöney – Şerif Erol

Ateş Genç – Ramazan Demir

Rüya Örnek – Doğa Özüm

Tuğrul Demir – Efekan Can

Mevsim Yılmaz – Elif Ceren Balıkçı

Selin Özbir – Bensu Uğur

Fiko Güngör – Özgür Civelek

Nil Öğünlü – Ezgi Gör

Mine Alkan – Göksu Melek Ulucan

Halil Aytekin – Seyit Nizam Yılmaz

İsmail Çokçalış – Burak Can Aras

Seher Şen – Deniz Özgür

Salih Karakaya – Ömer Furkan Eroğlan

Çetin Taşkıran – Can Bartu Aslan

Mahir Arat – Beran Soysal

Coşkun Eren – İsmail Karagöz

Kenan Talaslı – Hasan Şahintürk

Simge Turgut – Cansın Şenel

Ziya Örnek – Ruhi Sarı

YAZAR: Fatih Saçak

Kocaeli Şehit Özcan Kan Fen Lisesi ve Gebze Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2018 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HÜRRİYET, KADINLAR İÇİN O TARİHİ UZATTI

Kadınların istihdamına önem vererek her alana kadın eli değmesini sağlayan İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir