Fox Dizisi Öğretmen 6. Bölüm İzle! Öğretmen 6. Yeni Bölümde Neler Olacak? - Vatan Kocaeli Gazetesi
27 Ekim 2020 Salı

Fox Dizisi Öğretmen 6. Bölüm İzle! Öğretmen 6. Yeni Bölümde Neler Olacak?


Öğretmen 6. bölüm yayınlanıyor. Japon yapımı Hiragi’s Homeroom’dan uyarlanan dizide idealist bir öğretmenin oldukça sıradışı bir yolla öğrencilerine ders verme hikayesi anlatılıyor. Fizik öğretmeni Akif Erdem’in infial oluşturan yöntemleriyle örülü Öğretmen dizisinin son bölüm özetleri ve yeni bölüm fragmanlarını haberimizden takip edebilirsiniz.

Öğretmen 6. yeni bölüm 18 Ekim Akşamı izleyici lle buluşacak.

Öğretmen 6. Bölüm Özeti: Ortaya çıkan “Avcı” bilgisi yüzünden artık zan altında olanlar Küçükkapı Lisesi öğretmenleridir. İçeride 12A sınıfının can güvenliği ise tek bir öğrencinin yanlış bir hareketiyle yeniden tehlike altındadır. Dışarıda öğretmenler birbirlerini yerken, 12A sınıfından bir öğrenci ise bir öğretmen hakkında geri dönüşü olmayan bir suçlama yapmak üzeredir. Zeynep de kendini tehdit eden öğretmeni bulmak için Küçükkapı Lisesi’ne gelmiştir. Yılmaz ise Akif’in oyununu bozmak için Zeynep ile iş birliği yapmak ister. Öğretmen 6. Bölüm İzle!

Öğretmen 5. Bölüm Özeti: Öğretmen’in hikayesi yeniden başlıyor. Küçükkapı Lisesi 12A sınıfı büyük bir kaosun içindedir. Akif’in baygın olmasından yararlanmak isteyen bir grup öğrenci okuldan çıkmaya çalışır fakat karşılarında Akif’e ilk günden beri destek olan bir arkadaşlarını bulurlar. Hemen okuldan çıkmak isteyen öğrenciler ve Akif’e inanan ve okulu terk etmeyen öğrenciler arasında bir çatışma yaşanır. Bütün bu karmaşadan uzak durmaya çalışan bir öğrenci ise içerde ve dışarda yaşanan bütün her şeyin anahtarıdır. Öğretmen 5. Bölüm İzle!

Öğretmen Dizisinin Hikayesi

Hikayenin baş kahramanı olan fizik öğretmeni Akif Erdem; öğrencilerine bir insanlık dersi vermek istemektedir. Yalnız Akif Öğretmen; bildiğimiz, alıştığımız öğretmenlerden daha farklı bir ders anlatma yöntemi kullanmaktadır. Akif Erdem, bu son dersi için öncelikle Küçükkapı Lisesi 12A sınıfını rehin alır ve bir bomba kullanarak sınıfı okulun geri kalanından kopartır. Çocuklar ve Akif artık dışarı çıkamayacaklardır… Ve Akif Öğretmen; çocuklara bir soru sorar; 12A sınıfı öğrencisi Rüya Örnek’in ölümüne aranızdan kim sebep olmuştur? Rehin alınan gençlerin bu durumdan kurtulmalarının tek bir yolu vardır; doğruyu söylemek! Çocuklara ve hatta tüm ülkeye iyi insan olmanın önemini anlatan, empati kurmayı ve düşünmeyi öğreten Akif Öğretmen’i zamanla anlayacak ve çok sevecek olan öğrenciler; yaptıkları yanlışların farkına varıp son derslerini başarıyla tamamlayacaklardır.

Öğretmen Dizisi Oyuncuları ve Rolleri

Akif Erdem – İlker Kaleli

Ateş Genç – Ramazan Demir

Rüya Örnek – Doğa Özüm

Tuğrul Demir – Efekan Can

Mevsim Yılmaz – Elif Ceren Balıkçı

Selin Özbir – Bensu Uğur

Fiko Güngör – Özgür Civelek

Nil Öğünlü – Ezgi Gör

Mine Alkan – Göksu Melek Ulucan

Halil Aytekin – Seyit Nizam Yılmaz

İsmail Çokçalış – Burak Can Aras

Seher Şen – Deniz Özgür

Salih Karakaya – Ömer Furkan Eroğlan

Çetin Taşkıran – Can Bartu Aslan

Mahir Arat – Beran Soysal

Coşkun Eren – İsmail Karagöz

Kenan Talaslı – Hasan Şahintürk

Simge Turgut – Cansın Şenel

Ziya Örnek – Ruhi Sarı

YAZAR: Fatih Saçak

Kocaeli Şehit Özcan Kan Fen Lisesi ve Gebze Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2018 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Son dakika Türkiye 26 Ekim koronavirüs tablosu açıklandı! Son haftaların en yüksek hasta sayısına ulaşıldı

Son dakika Sağlık Bakanlığı tarafından merakla beklenen Türkiye’nin 26 Ekim koronavirüs tablosu açıklandı. Açıklanan corona …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir