Fox Dizisi Mucize Doktor 38. Bölüm İzle! Mucize Doktor 39. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? - Vatan Kocaeli Gazetesi
27 Kasım 2020 Cuma

Fox Dizisi Mucize Doktor 38. Bölüm İzle! Mucize Doktor 39. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?Mucize Doktor 38. bölüm yayınlandı. Mucize Doktor son bölümün ardından, yeni bölüm fragmanı izleyiciler tarafından araştırılmaya başlanıyor. Başrolde Doktor Ali Vefa’yı oynayan Taner Ölmez’in üstlendiği, Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Reha Özcan gibi oyuncuların rol aldığı Mucize Doktor dizi severlerin beğenisini kazanmayı başardı. Mucize Doktor 39. yeni bölüm fragmanı yayınlandığında haberimi içeriğimizde olacak!

Mucize Doktor 39. Yeni Bölüm 26 Kasım Perşembe akşamı ekrana gelecek.

Mucize Doktor 38. Bölüm Özeti: Babasını hayatından çıkaran Nazlı, aradığı teselliyi Ali’de bulamayınca ikili şimdiye kadar yaşadıkları en büyük ilişki krizinin eşiğine gelirler. Ali, Nazlı için değişmemenin yollarını aramaya başlar ve bu süreçte değer verdiği herkes ve her şey ondan uzaklaşır. Önce öfkeli bir hasta yakını Ali’yi istemez. Sonra Leyla’ya alışmaya çalışan Beliz bebeği 48 saatliğine alıkoyar. Ve Adil, Ali’yi ihmal ederek vakasını kişiselleştiren Ferda’nın üstüne titrer. Gittikçe köşeye sıkışan ve köşeye sıkıştıkça da kendini daha çok zorlayan Ali’ninse aklında tek bir soru vardır: Hayat, Nazlı’nın dediği gibi bir seçim midir? Yoksa bazı şeyleri hayat bizim için mi seçer? Mucize Doktor 38. bölüm izle.

Mucize Doktor Fox Tv Dizi

Mucize Doktor 37. Bölüm Özeti: Temize çıkacağını öğrenen Ali yeni bir başlangıç yapmaya hazırdır. Ama İsmet’in gitmediğini öğrenince bütün hevesi kursağında kalır. Bir de üstüne İsmet’in neler çevirdiğini anlayan Demir, Açelya ve Güneş, Ali’yi bu işe bir son vermesi için sıkıştırmaya başlarlar. Diğer taraftan bir hasta ailesinin şüpheli tavırları Ferman’ı ekstrem önlemler almaya iter ve Ferda, Ali’nin yardımıyla Adil’i ameliyatlara döndürmeye uğraşır. Vakalar süratle finallerine tırmanır ve sırlar birbiri ardına ortaya çıkarken herkes aslında tek bir sorunun cevabını aramaktadır: İnsan özünde iyi midir, kötü mü? Yoksa hepimizin içinde ikisinden de biraz var mıdır? Mucize Doktor 37. bölüm izle.

Mucize Doktor Eski Bölümler İzle!

– Mucize Doktor 36. bölüm izle.

– Mucize Doktor 35. bölüm izle.

– Mucize Doktor 34. bölüm izle.

Mucize Doktor Konusu

Mucize Doktor dizisinde, abisinin ölümünden sonra babası tarafından evlatlıktan reddedilen, yetimhanede büyüyen savant sendromlu Ali’nin, tıp fakültesini birincilikle bitirmesinin ardından, asistan cerrah olarak işe başladığı özel bir hastanede yaşadıkları anlatılıyor.

Mucize Doktor Oyuncular

Doktor Ali Vefa – Taner Ölmez

Ferman Eryiğit – Onur Tuna

Nazlı Gülengül – Sinem Ünsal

Beliz Boysal – Hazal Türesan

Kıvılcım – Özge Özder

Tanju Korman – Murat Aygen

Demir – Fırat Altunmeşe

Açelya – Hayal Köseoğlu

Selvi – Bihter Dinçel

Güneş – Korhan Herduran

Damla – Merve Dizdar

Adil Erinç – Reha Özcan

YAZAR: Fatih Saçak

Kocaeli Şehit Özcan Kan Fen Lisesi ve Gebze Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2018 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Müge Anlı’da bugün neler yaşandı? 26 Kasım

Gülşen Hanım, Muğla’nın Ortaca’da ilçesinde yaşayan Fatma Hanım bir süre önce dolandırıldığı iddiasıyla adliyeye başvurduğu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.