Fox Dizisi Mucize Doktor 34. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Mucize Doktor 33. Son Bölüm İzle! - Vatan Kocaeli Gazetesi
31 Ekim 2020 Cumartesi

Fox Dizisi Mucize Doktor 34. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Mucize Doktor 33. Son Bölüm İzle!


Mucize Doktor 34. yeni bölüm bekleniyor. Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu Mucize Doktor dizisi ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Fox Tv’de yayınlanan ilk bölümünden itibaren, özellikle konusu ve oyuncu performanslarıyla beğeni toplayan Mucize Doktor’un 34. yeni bölüm tanıtımı yayınlandı.

Mucize Doktor 34. Yeni Bölüm 22 Ekim Perşembe akşamı ekrana gelecek.

Mucize Doktor 33. Bölüm Özeti: Başhekimliğini ilan eden Tanju hastanede sert bir değişim süreci başlatır; yeni düzene adapte olabilenler kalacak, olamayanlar yeni maceralara yelken açacaktır. İlk iş cerrahide kimin en iyi olduğunu bulmaktır ve Tanju’nun bastırışıyla Ferda’yla Ferman bir iddiaya tutuşurlar. Hocalar asistanlarını seçerler ve yarış başlar. Berhayat Hastanesi’nde değişim rüzgarları eser ve ekipler vakalarını tamamlayabilmek için kıyasıya yarışırken Nazlı’nın rakip takımında olmak Ali’nin adaptasyon yeteneklerini sonuna kadar sınayacaktır. Mucize Doktor 33. bölüm izle.Mucize Doktor 32. Bölüm Özeti: 
Beklenmeyen bir komplikasyon Adil’in iyileşme sürecini fazlasıyla uzatır. Maalesef tek uzayan şey o değildir. Ferman’ın koruyucu ailelik başvurusu reddedilince bebeğin de belirsiz bir tarihe kadar yurtta kalacağı ortaya çıkar. Ama Adil’in yıllar yılı kendisi için yaptıklarını hatırlayan Ali ne yapar eder ve kardeşini yurtta yalnız bırakmamanın bir yolunu bulur. Ne var ki; bu da fazlasıyla ekstrem bir çözümdür, herkes Ali’ye karşı çıkar. Ama Ali ne pahasına olursa olsun kardeşinden ayrılmayacaktır. Mucize Doktor 32. bölüm izle.

Mucize Doktor Konusu

Mucize Doktor dizisinde, abisinin ölümünden sonra babası tarafından evlatlıktan reddedilen, yetimhanede büyüyen savant sendromlu Ali’nin, tıp fakültesini birincilikle bitirmesinin ardından, asistan cerrah olarak işe başladığı özel bir hastanede yaşadıkları anlatılıyor.

Mucize Doktor Oyuncular

Doktor Ali Vefa – Taner Ölmez

Ferman Eryiğit – Onur Tuna

Nazlı Gülengül – Sinem Ünsal

Beliz Boysal – Hazal Türesan

Kıvılcım – Özge Özder

Tanju Korman – Murat Aygen

Demir – Fırat Altunmeşe

Açelya – Hayal Köseoğlu

Selvi – Bihter Dinçel

Güneş – Korhan Herduran

Damla – Merve Dizdar

Adil Erinç – Reha Özcan

YAZAR: Fatih Saçak

Kocaeli Şehit Özcan Kan Fen Lisesi ve Gebze Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2018 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020 Yılına Ait İÜYÖS Ne Zaman? Yabancı Diller Yüksekokulu ‘Türkçe Yeterlilik Dil Sınavı Hangi Tarihte?

İÜ YÖS Kayıt Kılavuzu İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi tarafından yayınlandı. Buna göre; Fakülte …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.