Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray, Trabzonspor Stadyum Loca Sayıları? - Vatan Kocaeli Gazetesi
27 Kasım 2020 Cuma

Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray, Trabzonspor Stadyum Loca Sayıları?Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Süper Ligde stadyumlarda bulunan localarda yüzde elli oranında seyirci bulunabileceği kararını verdi. Taraftarlar Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray, Trabzonspor stadyum loca kapasitelerini merak ediyor. 4 büyük kulübün taraftarı gönül verdikleri takımlarının maçlarını stadyumda canlı izlemek istiyorlar.

Vodafone Park. Türk Telekom Arena, Şükrü Sarçaoğlu Stadyumu, Medical Park ve diğer bazı Anadolu kulüplerinin stadyumlarında  şirketlere ve iş dünyasından isimlere ait localar var. Sektör temsilcileri birçok locanın daha önceden iş insanları ve şirketlere satıldığını, bu nedenle localarda bilet satışının zor olduğunu belirtiyorlar. Yeni dönemde yeme – içme hizmetleri olmayacak. Sadece soğuk sandviçler ve paketlenmiş gıdalar localarda bulunacak.

Kulüplerin loca sayıları

Galatasaray’ın 198 adet locası var.

Beşiktaş’ın loca sayısı 147 adet.

Trabzonspor 122 adet locaya sahip. 

Fenerbahçe’nin ise 64 adet locası var.

YAZAR: Fatih Saçak

Kocaeli Şehit Özcan Kan Fen Lisesi ve Gebze Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2018 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Müge Anlı’da bugün neler yaşandı? 26 Kasım

Gülşen Hanım, Muğla’nın Ortaca’da ilçesinde yaşayan Fatma Hanım bir süre önce dolandırıldığı iddiasıyla adliyeye başvurduğu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.